Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2014. december 22.

Bőrtípus:   Száraz

Gyöngyházfényű szemhéjpúder alapozó.

v.szilvia789

2014. december 16.

Nem néztem utána eléggé mielőtt megvettem, így csalódás ez a holmi. Tetszett, hogy gyöngyházfényű, de nem gondoltam volna, hogy ennyire krémes. Sajnos zsíros szemhéjon nem tud igazán megtapadni, már a felvitel után csíkosra szárad, tartóssága minimális. A fénye nagyon szép, arany színű, meleg tónusú festékekhez ideális, de zsíros, rejtett szemhéjjal felejtős. Kár érte, mert a koncepció nem lenne rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 16.