Etude House

Ár:   $6   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: ReiHUN, Módosítva: 2019. május 20.

Ár:   $6
Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Arctisztítás közben használható aranyos szörnyes hajpánt.

2 különböző változatban kapható

ReiHUN

2019. május 17.

Igazság szerint az árát talán nem éri meg, de mivel ilyen cuki, nem tudtam ellenállni neki. Nekem a zöld van meg, szerintem az aranyosabb. De érdemesebb lehet valami egyszerűbbet venni (olcsóbb, az ember nem sajnálja annyira stb..) Annyira kifejezetten nem mondanám effektívnek, emiatt túl sűrűn nem is használom. A kósza hajakat jobban lefogja és segítő termék, de én sokszor összekenem meg bevizezem a szélét a maszkokkal, lemosókkal. Nem tudom, hosszabb vagy rövidebb hajjal érdemesebb-e használni, nekem kb félhosszú. Annyira nem kényelmes, mint számítottam, egy picikét talán szoros, és csak fura szögben tudom megtartani a fejemen. Azon gondolkodom, hogy estére alvós szemmaszknak használom majd.. :) Jó puha, de ha jól emlékszem, az egész szintetikus anyagból van.. A cuki dizájnt fizeti meg az ember és a márkát..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.