Etude House

Ár:   $8.5   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yngsu, Módosítva: 2014. január 3.

Ár:   $8.5
Kategória:   Hajápolók

Virágillatú olajos hajvégápoló

Feltölti a hajvégeket, fényessé teszi és hosszan hidratálja a hajad. Használat után a hajad azonnal egészségesebb, selymesebb és puhább lesz.

Martus123

2019. január 18.

Most érkezett, egyszer használtam, de tetszik! Nem bírtam ki és a száraz hajam végére kentem 1 pumpálásnyi mennyiséget, 5-10 perc után már be is szívta a hajam. Jó illata is van. Szeretni fogom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

saraanna

2017. november 16.

Szuper jó termék, nagyon jó az illata. Vicces, hogy majdnem ugyan akkorának vagy 10 ml-vel többnek tűnik mint az előző avonos hajolaj, és közben a duplája. :) Műanyag flakonban van, azért. Nekem jobban tetszik, ez egyáltalán nem kelt olajos hatást, kicsit olyan mintha beszívná a hajam, még egy keveset tettem rá a hajmosásom után két nappal reggel is, hogy jobban összeálljon a hajam vége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

LiaCharlotte

2017. január 10.

Abszolút az itt leírt termét információt mutatja. A hajam imádja! Kentem rá egy kicsit többet mint gondoltam kellhet, de 5.-ik napja ugyan olyan gyönyörű és puha a hajam mint mikor bekentem. Nem is használok nagyon következő hajmosásig belőle. :) Abszolút jár az 5 csillag neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 10.

dinkofanni

2016. június 8.

Nagyon puhává és szép fényessé varázsolja a hajam, de nem nehezíti el, mint ahogy először gondoltam. Pozitívan csalódtam benne. Az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Puga-chan

2015. április 28.

Nagyon szeretem az Etude House termékeit, ezért is szerettem volna kipróbálni ezt az olajat. Száraz, hosszú hajamra egy nyomásnyi elég, szép, selymes frizkót varázsol, és a legjobb, hogy pár másodperc alatt beszívódik. Az illata nagyon finom, virágos, nem erős, inkább visszafogottnak mondanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 28.

rocksteadycat

2014. január 3.

Imádom! Az illata is nagyon finom, és nagyon szép puhává teszi a hajamat! Hja és nincsen az a hülye zsíros érzés, vagy tapintás. :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol