Etude House

Ár:   $10   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2019. június 18.

Ár:   $10
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidrtáló-nyugtató gél, enyhíti a bőrirritációt, és javítja a bőr nedvességmegtartó képességét.

syrin

2019. november 2.

Én is kb. csak azt tudom mondani, mint az előttem szóló. Nem zsíros, nem irritál, hidratál. Minden másra ott vannak a szérumok. (Az árra mondjuk érdemes odafigyelni, ha pár héttel később rendelem ~40% lett volna Jolse-n a free shipping helyett és ilyen árkategóriában az már jelentős különbség.)

Kiegészítés: Rétegzős rutinban használom, az én hisztis bőrömre önmagában kevés, de nem is azért vettem, hogy kiváltson mindent.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

Milka

2019. augusztus 5.

Ha már feltöltöttem, illik is értékelnem, amit kombinált, extra érzékeny, rozáceás bőrűként teszem: illatmentes, színtelen, folyós állagú. (ezért nem árt óvatosan adagolni, mert nem olyan sűrű, mint mondjuk egy hajzselé) Hűsít, nyugtat, egyáltalán nem irritál. Hidratál, simít, egységesít, nyilván nem csodaszer, de semmi sem az. Amolyan szürke eminenciás, de az tökéletes módon. Az INCI nem nem lóg ki a képből, de ami benne van, az nagyon hasznos és nincs olyan bőr, amire ártalmas. Nyárra tökéletes, télen beépíthető a rutinba. Száraz bőrre azonban önmagában biztosan kevés lesz. Megvettem és Ő megvett. Biztosan újra beszerzem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Antioxidánsok: Madecassoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

hinoki hamisciprus leveléből nyert kivonat. Az összetevő egyik gyártója szerint az összetevő hatásosabb a pattanásokat okozó P. acnes baktérium ellen, mint a teafa olaj.