Etude House

Ár:   $9   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Grumpi, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Ár:   $9

Új koncepciójú, négyágú heggyel rendelkező szemöldökfilc. Természetes hatást keltően színezi meg a szemöldököt, és egész nap tart, elkenődés nélkül.

veronka052194

2019. május 6.

Nagyon szép és tartós a színe, csak kicsit drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Nagyon szép és tartós a színe, csak kicsit drága...

Grumpi

2018. május 21.

Mikor kibontottam,hirtelen nem tudtam,hogyan fogjam vagy kezdjek neki a szemöldökömnek,de hamar bele jöttem.A filces társát használom és azzal is meg vagyok elégedve,de ez ráver egy kört.Sokkal pigmentáltabb,több anyagot enged ki mint a filc,a színe nem kopik és nem enged semmilyen zöld vagy sárga levet.A tüskéi merevek de nem böknek.Tökéletes szemöldököt tudok alkotni magamnak,teljesen dörzsölés és víz álló!Mint minden ilyen terméknél,figyeljetek,hogy semmi ne kerüljön alá,de a dobozon fel is van tüntetve,ha nem a bőrre kerül akkor nem marad ott!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

zsuzzzsi

2018. április 9.

Nagyon jól használható tinta, tökéletes választás egy gyors sminkhez. Szép természetes lesz a végeredmény, és ha óvatosan mosakszunk, akkor akár 1-2 napig kitart a bőrre kenve. Nem folyik le, bírja azt is ha a szemöldökünket matatjuk, ez bizony meg sem moccan. Az elején furcsa volt a formátuma, de most már el sem tudom képzelni, hogy miért nem használ mindenki ilyet annyira jó ez a kiszerelés, és a termék hosszan tartó hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.