Etude House

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   170 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Csucsi08, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez a hab tisztító mélyen tisztítja a pórusokat és szennyeződéseket a kék gyöngyök segítségével, hogy hatékonyan eltávolítsa a felhalmozódott faggyút a bőrről.

Verena

2019. január 9.

Ár/érték arányban verhetetlen. Iszonyatosan kevés elég belőle és csodaszépen felhabzik, így nagyon gazdaságos. Az arcradírozó funkcióját nem látja el olyan jól, de mint arctisztító nagyon szeretem. Zsíros bőrre tökéletes. Kicsit húzódik utána a bőröm, ezért utána szükségesnek tartom a hidratálást. Ha valaha elfogyna nagyon szívesen újra venném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Emiii

2017. november 21.

Először 30 ml-s kiszerelésben vettem meg. Egy hónapig elég volt napi kétszeri használat mellett. Elégedett voltam vele, meg is vettem a teljes kiszerelést, viszont mielőtt használatba vettem volna még kipróbáltam a Baking Powdert és az jobbnak tűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

sunbeam

2017. november 1.

Nekem most ő a kedvenc. Nagyon szeretem ahogy tisztít, örömmel veszem le mindig a polcról. Nem hagy maga után semmi szennyeződést, előtte olajos lemosóval mosom le a smink nagyját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Herbst8101

2017. október 25.

Nagy reményeket fűztem hozzá, hiába. Leginkább a pórusok kisebbítését, miteszerek csökkenéset reméltem de ez nem jött össze. A gond az, hogy valahogy másban se jeleskedett. Kb első másfél-két hétben jónak éreztem. A használata után az arcom puha, kisimult, tiszta, matt volt. Használata közben hűsített s szinte éreztem, ahogy jól kitisztítja a pórusokat. Aztán egyre jobban elmúlt még ez is, úgy funkcionált mint egy átlagos arclemosó, lemosom vele s annyi. Nem volt már matt utána a bőröm sem, néha még jobban zsírosodott a bőröm másnap ha este ezzel tisztítottam. Nagy kiszerelés, annak biztos jó, akinek beválik viszont nekem így pénzkidobás mert felhagytam a használatával. Illata se lett éppen kedvencem. Kissé még ezt a két csillagot is soknak érzem megadni de legalább kipattogást nem okozott így legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 25.

seppunkata

2017. október 10.

Hát, nekem nagy csalódás, hogy kis műanyag golyók vannak benne. Teljesen feleslegesnek tartom, ennyi mennyiség még csak nem is radírozza a bőrt, ráadásul mivel műanyagból vannak, a környezetet is szennyezik, lefolynak a lefolyón, be a tengerbe, a halak megeszik, stb... Nem is tudom, mit csináljak vele, elment a kedvem a használatától.
Egyébként jól tisztít, kézzel nem nagyon tudom felhabosítani, és olyan gógyszeres szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

nusi96

2017. augusztus 1.

Este és reggel is használtam (esténként arctisztító készülékkel). Egy borsónyi mennyiség is jó sok habot eredményez. Sokkal mattabb és tisztább az arcom a használata után bár a pórusaimon nem láttam változást. Irritációt nem váltott ki, ami számomra egy hatalmas plusz pont. Ez volt az első koreai arctisztítóm, elégedett vagyok vele, de még szeretnék kísérletezni mással is ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

petoandika

2017. július 4.

A pórusokkal tényleg nem sokat kezd, de egyébként szerintem egy nagyon jó kis arctisztító. Kellemes az illata, tetszenek benne az apró radírozó szemcsék. Kicsit "csikorgósra" tisztítja az arcot, de egyébként teljesen megfelelő, ár-érték arányban is. Nekem fontosak az összetevők, így ez elsődleges szempont volt a vásárlásnál. Egyébként nagyon nagy a kiszerelése, sokáig elég lesz, főleg, mert egy-egy arcmosáshoz nagyon kevés is elég, jól habzik. Aki jó koreai arctisztítót szeretne jó áron, szerintem ez egy jó választás lehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Beatrix88

2016. december 18.

Ezt reggelente használom, mert frissít, nagyon kellemes érzés használat után, mattít, tisztít, teszi a dolgát. És mióta koreai kencékre váltottam, nincsennek patik :) engem meggyőztek, talán nem egy olcsó kategória, de kiadós, kevés kell belőle, így sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

noragode0

2016. május 21.

Nagyon szeretem ezt az arctisztítót, szépen tisztít, jól habzik, biztosan fogom még újra venni, mivel mást használok (Baking powder), így most hanyagolom, de télen visszakerül a napi rutinba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

XiaMengTing

2015. november 11.

Egy átlagos arclemosónak nem rossz, de a pórusaimmal nem igazán kezdett semmit, én pedig ezért vettem meg, így 3*-nál többet nem kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Kaolin 0 0