Eucerin

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: lenarta23, az összetevőket feltöltötte: oildi71, Módosítva: 2019. október 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Nappalra és éjszakára egyaránt használható arcápoló hiperérzékeny bőrre, mely azonnali bőrnyugtató és bőrpír csökkentő hatással rendelkezik.

Ár: 2.500 Ft , Eladó: salimar
Állapot: bontatlan, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost
dajkadaniella

2020. február 12.

Eladó Eucerin Anti-Redness arcápolóm! Csak egyszer használt,doboza sajnos már nincs meg. 3000ft. Képet csak akkor tudok küldeni ha ír valaki,mert még nem vagyok 3 hónapja regisztrálva, ezért még nem adhatok el :)
Nekem a termék egyébként bevált, csak találtam olcsóbbat és egy fokkal jobbat is,azért szeretném ezt eladni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 12.

blondie95

2019. december 13.

En is igyanezt tudom irni, allergia altali pirossag ellen vettem meg mely csak az arcom bozonyos teruletet erinti. Sajnos ezen nem igazan segitett, viszont tenyleg jol hidratal, illetve pozitiv az illatanymentessege es a kiszerelese is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Erika80

2019. november 6.

Jóideje használom és csatlakozom az előttem szólókhoz, akik szerint hidratálni hidratál, de a pirosságra, rosaceára abszolút nem hatásos. A pumpás kiszerelést jó dolognak tartom és valóban kellemesebb tapintású lesz a bőr tőle, de ebben kb. ki is merül a pozitív tulajdonságainak listája. Többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Alicece

2019. október 6.

Hidratálni jol hidratál vegre eltünt az arcomrol a pikelyesen száraz bőr. Picit javit a pirosságon...de csak éppen hogy. A rozacea tünetek nem mullnak és ha épp rosszabb napom van kijönnek a piros dudorok is.
Ami jo benne hogy nincs illata jol hidratál és a huzodo bőrt megnyugtatja de a rozaceán nem segít. Érzékeny bőrre viszont tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

eozyn

2019. május 31.

A napokban érek a végére. A flakon pumpás, ami szuper, halványsárga, illatmentes krémecske. Kellemesen hidratál, nem irritáló, pattanást nem okoz. Fényvédővel, alapozóval, bb-vel szépen együttműködödik (belekevert plusz szérummal, olajokkal is). Ez eddig 2 csillag. Ééés ennyi. A pirossággal semmit nem csinál. Nem sminkelek minden nap, de ha nem teszek rá bb-t vagy vmi fedést akkor egész nap rózsaszín a fejem, mint ahogy enélkül is. Egy próbát megért, legalább nem rontott a helyzeten, de nem veszem újra, szerintem ennyi pénzért ez nagyon kevés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

jane79

2019. május 10.

Nagyon akartam szeretni. Most használom éppen nappali arcápolóként smink alá. Lehet, hogy kicsit tompítja a pirosságot a zöld szín miatt optikailag, de úgy érzem, hogy szárítja a bőröm (vagy nem elég a hidratáló hatása). Nem ezt venném újra. A csomagolása viszont nagyon jó, ki lehet nyerni az utolsó cseppet is belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

syrin

2019. április 2.

Télen jó volt elkenegetni, nem irritál. Volt, amikor azt hittem csökkenti a bőrpírt, de lehet más fajta/masszívabb pirosság vagy nem is tudom milyen rutin kell a látványos javuláshoz. A hidratálás miatt kap 4 csillagot, a saját makacs bőrpírom miatt most nincs kedvem lepontozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

sezi

2019. március 5.

Rövid időn belül csillapította a pirosságot az arcomon. Nyugtat, hidratál. Szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Swensson

2018. július 4.

Kb egy hónapja használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Napok óta lángolt az arcom, semmi nem mulasztotta el csak ez és az eucerin színezett 0%-os arcápoló. A kettő együtt nekem nagyon bevált. Bátran ajánlom mindenkinek, akinek rosaceára hajlamos, érzékeny bőre van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

Eszterga

2018. május 3.

Pár alkalom után is látványos eredményt hozott, nem hogy alapozóra, de bb krémre sincs igazán szükségem, csak egy kis korrektorra. Így pláne megéri az árát, hiszen a bb krémet is megspórolom mellette!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Gyulladáscsökkentők: 4-T-Butylcyclohexanol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

SymSitive márkanéven árult hatóanyag, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.