Eucerin

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lenarta23, Módosítva: 2014. november 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Nappalra és éjszakára egyaránt használható arcápoló hiperérzékeny bőrre, mely azonnali bőrnyugtató és bőrpír csökkentő hatással rendelkezik.

Ár: 2500,-Ft , Eladó: jucma83
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Eger, fizetés: Személyesátvét, posta, foxpost,stb.
eozyn

2019. május 31.

A napokban érek a végére. A flakon pumpás, ami szuper, halványsárga, illatmentes krémecske. Kellemesen hidratál, nem irritáló, pattanást nem okoz. Fényvédővel, alapozóval, bb-vel szépen együttműködödik (belekevert plusz szérummal, olajokkal is). Ez eddig 2 csillag. Ééés ennyi. A pirossággal semmit nem csinál. Nem sminkelek minden nap, de ha nem teszek rá bb-t vagy vmi fedést akkor egész nap rózsaszín a fejem, mint ahogy enélkül is. Egy próbát megért, legalább nem rontott a helyzeten, de nem veszem újra, szerintem ennyi pénzért ez nagyon kevés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

jane79

2019. május 10.

Nagyon akartam szeretni. Most használom éppen nappali arcápolóként smink alá. Lehet, hogy kicsit tompítja a pirosságot a zöld szín miatt optikailag, de úgy érzem, hogy szárítja a bőröm (vagy nem elég a hidratáló hatása). Nem ezt venném újra. A csomagolása viszont nagyon jó, ki lehet nyerni az utolsó cseppet is belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

syrin

2019. április 2.

Télen jó volt elkenegetni, nem irritál. Volt, amikor azt hittem csökkenti a bőrpírt, de lehet más fajta/masszívabb pirosság vagy nem is tudom milyen rutin kell a látványos javuláshoz. A hidratálás miatt kap 4 csillagot, a saját makacs bőrpírom miatt most nincs kedvem lepontozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

sezi

2019. március 5.

Rövid időn belül csillapította a pirosságot az arcomon. Nyugtat, hidratál. Szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Swensson

2018. július 4.

Kb egy hónapja használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Napok óta lángolt az arcom, semmi nem mulasztotta el csak ez és az eucerin színezett 0%-os arcápoló. A kettő együtt nekem nagyon bevált. Bátran ajánlom mindenkinek, akinek rosaceára hajlamos, érzékeny bőre van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Eszterga

2018. május 3.

Pár alkalom után is látványos eredményt hozott, nem hogy alapozóra, de bb krémre sincs igazán szükségem, csak egy kis korrektorra. Így pláne megéri az árát, hiszen a bb krémet is megspórolom mellette!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

FruzsinaR

2018. április 7.

Több mint egy hónapja használom minden este. A hideg miatt tél végére mindig tetőzik a rozaceám, és elkeseredettségemben visszatértem a jól bevált Eucerinhez (mint már eddig többször pl ekcéma esetén). Azonnal nyugtatja a bőrt, hamar beszívódik, nem zsírosít. Egy pár nap után javított a pirosságon: ami csak a hideg miatt jött elő azt eltüntette. Van azonban az arcomon már egy kevés, ami sajnos mindig ott van, azon még nem segített, de remélem folyamatos használat mellett az is menni fog. Simán tud annyit ez a krém, mint a nála 3x drágábbak (próbáltam már többet is).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

zsuzska78

2018. március 22.

Ez a krém nekem is fehér színű. A hidratáló hatása elég kevés, a pirosság nem fokozódott, de nem is csökkent. Hogy szokták mondani? Kárt nem tett bennem..Csak azért a 2 csillag mert Eucerin.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

Livomivo

2018. január 19.

Az itt olvasható pozitív vélemények hatására vettem meg, ami rozácea esetén mindig rizikó, sosem tudni, mire lesz érzékeny a bőröm.
Remekül hidratál, csökentette a pirosságot. Kevés összetevőjű, higiénikus csomagolású. Újravettem, alap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

Blizz4rd

2017. december 2.

Azt hiszem, végre megtaláltam az ideális (de mindenképpen az eddigi legjobb) krémet az arcbőröm kipirosodására. El sem akartam hinni, annyi szenvedés után mennyire hatásos volt már egy-két használat után.
A hidratáló hatása talán egy fokkal lehetne erősebb, de nekem még így is sikerült annyira rendbe raknia az arcomat, hogy csak este kell ezzel bekennem, míg korábban egy délután alatt két-három tocsogós szintig arckrémezés után is másnap már korán könyörgött az arcom hidratálásért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Gyulladáscsökkentők: 4-T-Butylcyclohexanol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

SymSitive márkanéven árult hatóanyag, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.