Eucerin

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: lenarta23, az összetevőket feltöltötte: oildi71, Módosítva: 2019. október 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Nappalra és éjszakára egyaránt használható arcápoló hiperérzékeny bőrre, mely azonnali bőrnyugtató és bőrpír csökkentő hatással rendelkezik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nicoletteee

2022. október 29.

Csalódtam, bár remekül hidratál, de túl testes zsíros bőrre. A fő ok, amiért vásároltam az a pirosság csökkentése, ebben semmilyen változást nem hozott, pedig az arclemosot is megvettem hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 29.

Csilla_Csilla

2022. május 11.

2021.11.16: Szerettem volna egy egyszerű inci-s hidratálókrémet a boltból, amit nem kell megrendelni. Én nem is értem, miért erőltetem még mindig ezt az Eucerin vonalat. Eddig 3/3-ből arckrém nem jött be (a kézkrémeiket nagyon imádom).
Az Eucerin Hyaluron-Filler éjszakai krém valami vállalhatatlanul illatos volt. Hiába hidratált jól, mondjuk a krémet késsel vágni lehetett. De nem bírtam elviselni a fejemen azt az illat felhőt. Elajándékoztam Anyósomnak, Őt szerencsére nem zavarta az illat. Az Eucerin Q10 Anti-wrinkle krémet Dr. Dray ajánlotta többször is a vlogjaiban és instgrammon. Szóval kíváncsiságból megrendeltem Amazonról (amúgy meglepően olcsó volt Amazonon, de hát a shipping cost, meg a több hét várakozás, ugye, ugye...). Használtam arcra, de volt abban a krémben valami összetevő, ami nagyon piszkálta, irritálta a bőröm vízhiányos részeit (kb az egész orcámat és a szemeim alatt). Nem volt jó érzés. Szóval inkább nyakra kenegettem el. Na és akkor itt jön ez a krém. Nem akarom nagyon lehúzni szegényt, mert biztos valakinek segít (nincsen rozaceám). Hidratáló hatása elég átlagos, vagy talán az átlag alatt van egy picivel. Fehéres színű, Én inkább mondanám géles állagúnak, mint krémesnek, valahol a kettő között van.
A zöld pigmentek a nappali, SPF-et tartalmazó krémben vannak. Ebben nincs semmi zöld. A hidratálás, meg az állag mind egyéni preferencia kérdése. Emiatt nem szeretnék egy krémet se lehúzni.

Viszont az illata az nem jó. Büdi. Én nem tudom melyik összetevő produkálja ezt az "odor"-t. Valaki más is tapasztalt ilyet ennél a krémnél? Meg is ijedtem, hogy sikerült egy romlott tégelyt leemelnek a polcról, de a gyógyszertárban azt mondták, amikor visszamentem, hogy esetleg a cetyl palmitate-t érzem. Avas illat, talán egy kis ammónia is kiérződik belőle. Csak úgy árad a flaskából. I don't know, este egy nagy visszatartott levegővel bekenegetem az arcom, de érzem, hogy sürgősen új krém után kell néznem.

2021.11.21: felpontozom 3-ről 4 csillagra a krémet. Visszavittem a gyógyszertárba dobozzal együtt, mert vállalhatatlanul büdösnek találtam. Kellemetlen volt használni. Akkor is, amikor kinyomtam a krémet a tubusból a kezembe, sőt, felkenésnél a bőrömön, sőt, még lefekvésnél is éreztem azt a kellemetlen szagot az arcom körül... Előtte kértem a számlavezető bankomtól egy bizonylatot a tranzakcióról (sajnos a blokkot eldobtam vásárlás után). Kicserélték nekem a krémet a patikában. Amikor kibontottam az új tubust, az elején megint megcsapott az a fura szag. El is szomorodtam miatta. Viszont este krémezésnél már nem éreztem a krémet büdinek. Picit se. Teljesen semleges az illata és mintha az állaga is lágyabb lenne. Nagyon örülök, hogy nem hagytam annyiban a dolgot és visszavittem. Talán a finomítatlan shea vaj illata lehetett annyival másabb és az okozta a különbséget a két tubus között (ez a második már más gyártási számú volt). Így már szívesebben használom a krémet.
2022.05.11: a végére egészen megutáltam ezt a krémet. Használtam, aztán egy ideig félreraktam, mert más hidratálót használtam. Aztán újra elővettem, mert az előző elfogyott ééés.... megfigyeltem, hogy ez a krém durván zsírosította a kombinált bőröm. Amikor épp nem használtam, a probléma átmenetileg megszűnt és normálisan nézett ki az arcom. Reggel arcot mostam és egy óra után úszott a bőröm a zsírban, miközben ezt a krémet kentem esténként. Szóval azóta tudatosan kerülöm az olyan hidratálókat, aminek az első helyein van a glycerin...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

RKBrigi

2021. július 11.

Nagy reményeket fűztem ehhez a krémhez, de sajnos csalódtam, bár remekül hidratál, de az én zsírosodásra hajlamos bőrömre túl nehéz, és órák múlva kb "tocsog" és nagyon fénylik. A fő ok, amiért vásároltam az a pirosság csökkentése, ebben semmilyen változást nem hozott (később a G&G APAD terméke a pirosságot remekül kezelte).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Eszike85

2021. február 18.

Nagyon jó állaga van, kitűnően hidratál, de a pirosságot nem enyhítette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Nagyon jó állaga van, kitűnően hidratál, de a pirosságot nem enyhítette.

akireko

Korcsoport: >54
2020. november 10.

Amikor először (és utoljára) felkentem, meg voltam vele elégedve, mert egy jó textúrájú, kellemes érzetű, illatmentes krémet véltem benne felfedezni, ami jó lehet a rosaceamra. Sajnos két perc múlva lángoló vörös lett tőle a bőröm, annyira csípett, hogy le kellett mosnom. Így nekem sajnos nem jött be,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 10.

Mariann1987

2020. augusztus 15.

Imádom! A rosaceás arcomnak jók az összetevők, nem zsíros a krém. Lehet rá sminkelni, nincs aláizzadás. Úgy "becuppantja" a bőröm, mintha ki lenne rá éhezve. :D Nyáron estére használom. Télen pedig a fényvédő alá. (pirosság lehúzását nem vettem észre, pedig használom már kb. 2 éve)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Boro75

2020. június 2.

Én kb 1 hónapja használom és nekem tetszik. Szebb tőle a bőröm, vagyis inkább puhább, és nem irritálja. A meglevő mitesszereket nem igazán tünteti el, de nem is okoz többet... Alapozó alá egy kicsit sok talán, mert nem szívódik be hamar. Érdemes este használni inkább. Összességében meg vagyok vele elégedve és újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 2.

paldia

2020. május 15.

Illatmentes, jól beszívódik, és könnyű. A bőrpírt szinte azonnal csökkentette. Nekem elég kicsi arcom van, így elég belőle egy pumpálásnyi mennyiség.
(Negatívat még nem tapasztaltam, de elég rövid ideje használom.)
Én úgy gondolom ezek a bőrpír elleni hidratálók önmagukban kevesek a rosacea kezelésére (főleg ha épp fellángolt), nem fogják sem az okot megszüntetni, sem teljes egészében a gyulladást (a papulákat nem fogja megszüntetni!), viszont az egyéb kezelés (Rozex,stb.) kiegészítésére jók lehetnek. Ez az első olyan krém a sok közül amivel próbálkoztam, ami tényleg betartott valamit az ígéretek közül. Remélem ez hosszú távon is így marad!

További tapasztalataimmal még kiegészítem a bejegyzést, miután elhasználtam az első flakont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 15.

(Negatívat még nem tapasztaltam, de elég rövid ideje használom.)

Beiggi

2020. március 24.

Nagy reményem volt ez a krém, hiába. A pirosságon nem enyhített, az én bőröm be sem szívta, olajos, ragacsos érzetet hagy maga után ami a nap folyamán csak fokozódik. Próbáltam kísérletezni a mennyiséggel, nem segített. Kísérletezek tovább, hátha egyszer meglesz a rozacea ellen tényleg hatásos krémem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 24.

dajkadaniella

2020. február 12.

Eladó Eucerin Anti-Redness arcápolóm! Csak egyszer használt,doboza sajnos már nincs meg. 3000ft. Képet csak akkor tudok küldeni ha ír valaki,mert még nem vagyok 3 hónapja regisztrálva, ezért még nem adhatok el :)
Nekem a termék egyébként bevált, csak találtam olcsóbbat és egy fokkal jobbat is,azért szeretném ezt eladni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 12.

Gyulladáscsökkentők: 4-T-Butylcyclohexanol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

SymSitive márkanéven árult puhító és nyugtató hatású szintetikus zsíralkohol, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.