Eucerin

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: lenarta23, az összetevőket feltöltötte: oildi71, Módosítva: 2019. október 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Nappalra és éjszakára egyaránt használható arcápoló hiperérzékeny bőrre, mely azonnali bőrnyugtató és bőrpír csökkentő hatással rendelkezik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

RKBrigi

2021. július 11.

Nagy reményeket fűztem ehhez a krémhez, de sajnos csalódtam, bár remekül hidratál, de az én zsírosodásra hajlamos bőrömre túl nehéz, és órák múlva kb "tocsog" és nagyon fénylik. A fő ok, amiért vásároltam az a pirosság csökkentése, ebben semmilyen változást nem hozott (később a G&G APAD terméke a pirosságot remekül kezelte).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Eszike85

2021. február 18.

Nagyon jó állaga van, kitűnően hidratál, de a pirosságot nem enyhítette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Nagyon jó állaga van, kitűnően hidratál, de a pirosságot nem enyhítette.

akireko

Korcsoport: >54
2020. november 10.

Amikor először (és utoljára) felkentem, meg voltam vele elégedve, mert egy jó textúrájú, kellemes érzetű, illatmentes krémet véltem benne felfedezni, ami jó lehet a rosaceamra. Sajnos két perc múlva lángoló vörös lett tőle a bőröm, annyira csípett, hogy le kellett mosnom. Így nekem sajnos nem jött be,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 10.

Mariann1987

2020. augusztus 15.

Imádom! A rosaceás arcomnak jók az összetevők, nem zsíros a krém. Lehet rá sminkelni, nincs aláizzadás. Úgy "becuppantja" a bőröm, mintha ki lenne rá éhezve. :D Nyáron estére használom. Télen pedig a fényvédő alá. (pirosság lehúzását nem vettem észre, pedig használom már kb. 2 éve)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Boro75

2020. június 2.

Én kb 1 hónapja használom és nekem tetszik. Szebb tőle a bőröm, vagyis inkább puhább, és nem irritálja. A meglevő mitesszereket nem igazán tünteti el, de nem is okoz többet... Alapozó alá egy kicsit sok talán, mert nem szívódik be hamar. Érdemes este használni inkább. Összességében meg vagyok vele elégedve és újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 2.

paldia

2020. május 15.

Illatmentes, jól beszívódik, és könnyű. A bőrpírt szinte azonnal csökkentette. Nekem elég kicsi arcom van, így elég belőle egy pumpálásnyi mennyiség.
(Negatívat még nem tapasztaltam, de elég rövid ideje használom.)
Én úgy gondolom ezek a bőrpír elleni hidratálók önmagukban kevesek a rosacea kezelésére (főleg ha épp fellángolt), nem fogják sem az okot megszüntetni, sem teljes egészében a gyulladást (a papulákat nem fogja megszüntetni!), viszont az egyéb kezelés (Rozex,stb.) kiegészítésére jók lehetnek. Ez az első olyan krém a sok közül amivel próbálkoztam, ami tényleg betartott valamit az ígéretek közül. Remélem ez hosszú távon is így marad!

További tapasztalataimmal még kiegészítem a bejegyzést, miután elhasználtam az első flakont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

(Negatívat még nem tapasztaltam, de elég rövid ideje használom.)

Beiggi

2020. március 24.

Nagy reményem volt ez a krém, hiába. A pirosságon nem enyhített, az én bőröm be sem szívta, olajos, ragacsos érzetet hagy maga után ami a nap folyamán csak fokozódik. Próbáltam kísérletezni a mennyiséggel, nem segített. Kísérletezek tovább, hátha egyszer meglesz a rozacea ellen tényleg hatásos krémem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

dajkadaniella

2020. február 12.

Eladó Eucerin Anti-Redness arcápolóm! Csak egyszer használt,doboza sajnos már nincs meg. 3000ft. Képet csak akkor tudok küldeni ha ír valaki,mert még nem vagyok 3 hónapja regisztrálva, ezért még nem adhatok el :)
Nekem a termék egyébként bevált, csak találtam olcsóbbat és egy fokkal jobbat is,azért szeretném ezt eladni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 12.

Erika80

2019. november 6.

Jóideje használom és csatlakozom az előttem szólókhoz, akik szerint hidratálni hidratál, de a pirosságra, rosaceára abszolút nem hatásos. A pumpás kiszerelést jó dolognak tartom és valóban kellemesebb tapintású lesz a bőr tőle, de ebben kb. ki is merül a pozitív tulajdonságainak listája. Többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Alicece

2019. október 6.

Hidratálni jol hidratál vegre eltünt az arcomrol a pikelyesen száraz bőr. Picit javit a pirosságon...de csak éppen hogy. A rozacea tünetek nem mullnak és ha épp rosszabb napom van kijönnek a piros dudorok is.
Ami jo benne hogy nincs illata jol hidratál és a huzodo bőrt megnyugtatja de a rozaceán nem segít. Érzékeny bőrre viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

Gyulladáscsökkentők: 4-T-Butylcyclohexanol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

SymSitive márkanéven árult hatóanyag, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.