Eucerin

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HBrigi, Módosítva: 2013. január 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

• 48 órás védelem
  • Alkoholmentes
  • Kellemes, uniszex illatú
  • A terméket nők és férfiak egyaránt használhatják
  • Kiváló hatékonyságát és bőrbarát tulajdonságait klinikai vizsgálatok bizonyítják
  • Használható érzékeny vagy borotvált bőrfelületen is

Szaboha

2020. augusztus 1.

Kamasz lányom két éve a kellemetlen izzadtság szagtól szenvedett. Rengeteg mindent kipróbáltunk, hatástalanul. Főleg "bizonyos" időszakokban, és nyáron erősödött a probléma. Napi többszöri mosakodás, frissítőkendő, váltás pólók, Rexona,Dove, Garnier, Avon, patikás izzadtsággátló.. Egyik sem hozta a kívánt eredményt. Ez volt az, ami bejött. Azóta is ezt használja, sajnos az aluminium mentesek valamennyire az izzadáson javítottak, de a kellemetlen szag maradt. Ez a deo hozza amit ígérnek... Tartós, nem csípte fel a bőrét, nem lett foltos a ruha utána, és végre nincs kellemetlen pillanat az izzadtság szag miatt. Örülök, hogy rátaláltam, mert a lányom már előre szól, ha fogyóban van, megszokta, napi rutinként használja. Télen elég az aluminium mentes változata, nyáron viszont erre van szükség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Sztellaaaaa

2020. június 9.

Nekem nagyon bevált! Szinte semmi. Eddig ilyen még sosem volt, nagyon meglepett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

BRebi

2019. december 14.

Patikus ajánlására vettem meg, azonban nekem csalódást okozott. Az izzadságom sokkal intenzívebb lett, illetve büdösebb. Az illatával nincs bajom, illetve valóban jó érzékeny bőrűeknek, azonban ettől függetlenül biztosan nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

xxs

2019. november 24.

Nagyon nem tetszik az illata, elsősorban azért, mert túl erős. Amúgy az a tipikus uniszex illat, férfinak túl csajos, nőinek túl maszkulin a jellege.
A hatása megfelelő (este használom alváshoz, nappalra csak szódabikarbónás deo, így tökéletes), de legközelebb illatmentes opció után nézek inkább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Misa

2019. február 15.

Kellemes illata van, nagyon sokáig elég, igényes üveg kiszerelésben kapható, gyakran leakciózzák, és általában viszonylag hatásos. Viszont nem a legtartósabb, legbikább dezodor, amit valaha próbáltam. Pl. ha a nap végén edzeni megyek, az edzés alatti izzadásban már nem tudja hozni az elvárt hatást, ami nagyon kellemetlen, ezért az edzős napokon nem ezt használom. Gyanítom, hogy nyárra se elég.
Akinek ajánlanám: nem túl izzadós, érzékeny bőrű, nem túl aktív életmódot élőknek, és főleg nőknek. Szerintem a férfiak többségének ez nem lenne elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

orsid

2019. január 23.

muszaj volt keresnem egy erzekeny borre valo deot,lesz ami lesz alapon,csak fajjon-erre esett a valasztas.nem bantja a borom,de nem is hasznal semmit.ennyi penzert legalabb par ora hatast vartam volna tole.0 csillag jarna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Odinnaf

2019. január 13.

Az olcsóbb márkáknál valamennyivel többet tud, az illata kellemes, de nem vettem újra, helyette inkább kipróbálom az Uriage dezodort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

johitimi

2018. június 3.

Nagyon szeretem, régebb óta használom ezt a márkát. Nyáron az izzadásgátló változatot, az év további részében az aluminiummenteset. Nincs erős, tolakodó illata. Miután golyós dezodor, felkenés után száradásig ragacsos érzete van, nem olyan száraz, mint egy stiftes dezodoré, ez van, akit zavarhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 3.

LauraDorina

2017. december 29.

1 éve csak ezt használom! Meglepő 3 csillagra értékelték, hiszen nekem ez jobban bevállt, mint amiket 5 csillagra értékelnek. Van ára, de megéri. Kemény fizikai munkát végeztem 12 órán àt, még akkor sem volt szagom. Nyáron 4 óra napon utazáskor sem! Nincs kiütésem, sem irritációm! A fekete fölsőim nem lesznek fehérek. Mondjuk fürdés után használom, aztán kitart következő fürdésig. 48 óra szerintem nem kell, hiszen az ember naponta fürdik. Nem büdisíti a ruhámat sem. Az izzadásgátlónak az illatot kell tudnia semlegesíteni, nem magát az izzadást. Sajnos amíg vannak mirigyeid izzadás foltjaid lesznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

ZsofkaO

2017. július 13.

Az ekcémám miatt folyamatosan problémát jelentett az izzadásgátló használata, de amióta ezt használom, nincs a hónaljamon ekcémás folt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Ethylhexyl Cocoate
Emulgeálószerek: Steareth-21, Steareth-2
Tisztítószerek: Steareth-21, Steareth-2
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.