Eucerin

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: satek123, Módosítva: 2021. november 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2021-ben megújult összetétel!

A termék egy speciális hatóanyagot, symSitive-t tartalmaz, mely segít az érzékeny, nagyon érzékeny bőr megnyugtatásában. A bőr irritáció érzete csökken és az arcápoló hosszú távú ápolást biztosít a bőr számára.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dorqaap

2019. május 17.

Egy havi rendszeres használat után mondom, hogy nekem ez nagyon bejött. Bár nem száraz a bőröm, a patikában, ahol vettem, épp csak ez volt, gondoltam, egy próbát megér. A bőröm gyorsan beissza és szereti. Reggel és este is használtam, most reggel mást, ami fényvédős, de szerintem ezekkel a feltételekkel, hogy 0% ez-az, ez a termék csodás, és plusz pont a higiénikus csomagolásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Niphredil

2018. október 9.

Most, hogy az arctisztítóját jól lepontoztam, sajnos ő következik. :( Párban vettem az arctisztító lotion-höz, de azt hetekkel előbb kezdtem el használni, így fogytak el az előző cuccaim. Igazán reméltem, hogy ha már a lemosója nem jött be, legalább ő majd virít valamit mégis. Ezen is érezni azt kissé 'gázolajos' bukét, mint az arclemosón, de nem is ez volt vele a gondom. Kézre nyomva még habkönnyű, fehér krémnek tűnik, de arcon eldolgozva már sűrű, vaskos állagot vesz fel. Nehezen szívódik be és nagyon fényesíti az arcot, ezért jobbára csak éjszakára használtam. Elégtelen osztályzatát mégsem ezekkel, hanem azzal érdemelte ki, hogy rengeteget rontott a bőröm kinézetén és állapotán, igaz a szárazságom alább hagyott, de maradt a viszketés, a pórusaim mind óriásira tágultak és néhány hét múlva már én is kipattogástól, érthetetlen bőr alatti dudoroktól szenvedtem, amik igen nehezen gyógyultak. Végül már csak a dekoltázsomra próbálkoztam vele, ahol ugyanez történt, mint az arcomon, ahová kentem, gyulladások, pattanások. Így aztán az utolját már kéz és lábápolónak próbáltam elhasználni és még itt is képes volt csődöt mondani! A lábfejemet irritálta és sajnos kukacosodik is, semmiféle egyéb olajjal, mondjuk jojoba nem működik együtt, úgyhogy egy csillag és életemben nem örültem még jobban krémnek, ami elfogyott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 9.

RenataB

2018. március 23.

Megmentette a bőröm, amikor az Akneroxid kicsinálta.
Lehet, hogy nekem azért működött így, mert nem száraz a bőröm, hanem kombinált, így nekem tökéletesen elégnek bizonyult.
Imádom, hogy nincs illata, csak egy kis gyógyszertári krém szaga. Azt meg szeretem.
Kicsit drágállom, de tényleg életmentő, ha nem találok hozzá hasonló olcsóbb krémet és máskor is így kiszárad a bőröm valamitől, őt fogom megvenni.
Engem nem zavar, hogy nincs benne fényvédő, hiszen van külön fényvédő krém, amit rá lehet kenni. Ha már itt tartunk éjszakára használom, de csakis azért mert alapozó alatt kukacosodik, de sebaj, mert arra már van másik krémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Megmentette a bőröm, amikor az Akneroxid kicsinálta.

ursaminor

2018. február 22.

A krém normál/vegyes bőrre való változatát már ismertem, de télen egy kicsit komolyabb, zsírosabb krémre volt szükségem. Ez nekem nagyon bevált: tulajdonképpen jobban, mint a kimondottan rozáceára való krémje ugyanennek a márkának. Szépen rendbe hozta a bőröm, nem húzódik, nem pirosodik jobban mint kellene. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

csadri

2017. december 28.

A hidratáló képessége nulla. Könnyű, nem allergizál /szép is lenne, hisz érzékeny bőrre van/, de az én száraz arcbőrömre semmit nem ért. Két csillagnál nem ér többet :( Olyan lett a bőröm néhány nap után, mint a papír. Kuka :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 28.

zsofipazmandi

2016. február 18.

1 hónapja használom, nagyon jót tesz a száraz bőrömnek.Sajnos nincs benne fényvédő ezért csak éjszaka használom ezért csak 4 pontot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 18.

jns.melinda

2015. július 1.

Kaptam mintát a termékből a gyógyszertárban és sajnos már egy próbából tudom, hogy mi nem leszünk jó barátok. A vízhiányos arcomra kerestem vmi mindenmentes krémet. A krém hatása jó, reggelre kisimul a bőröm, viszont nagyon ragacsos és reggelre sem szívódott be. Száraz bőrűek szeretni fogják. Hosszabb használatról nem fogok beszámolni, ez az instant véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

fleur83

2015. június 28.

Egyre ritkábban lövök mellé mióta böngészem a krémmániát, pláne mióta a komedogén indexeket is látni. Ennek ellenére nem tudom, hogy sikerült ezt megvennem. Igaz érzékeny a bőröm és télen szárazabb de a shea vajat nem bírom tele leszek mitesszerekkel, bőr alatti dudorokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

vivitrius

2015. június 1.

Egyelőre teszt- fázisban vagyok, teszterrel. Eléggé száraz a bőröm, ennek ellenére az egyszeri használatra kimért teszter mennyiség (1,5 ml) nekem kicsit sok volt. Meg merem kockáztatni, hogy kicsit zsíros is a krém állaga. Lassan szívódott és vissza is csillogott. Érzésre csöppet mintha csípett volna.... :O Még update-elek, mert végleges véleményt nem merek ennyi idő után írni. Az tuti, hogy árban szerintem a kiszereléséhez képest kicsit drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 1.

zsofiah

2015. május 22.

Illatanyagmentes, vizes, gyorsan beszívódó krém, szeretem. A pumpás kiszerelés praktikus és higiénikus. Az egyetlen hátránya, hogy nincsen benne fényvédő összetevő, emiatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.