EuroStil Professional

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nory91, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő eszközök

Bio hajkefe.

Ildie

2015. január 15.

Remélem, hogy pont ez van meg, látszatra ilyen.
DM-ben vettem, 2000 ft körül lehetett, évekkel ezelött. 3 darad foga esett ki, ebből kettőt simán vissza tudtam tenni. Nekem régen hosszú, most félhosszú hajam van, a páromnak erős hátközépig érő. Nagyon szeretem, tényleg öröm vele a ésülködés. Korábban azt képzeltem, hogy a hajkefével nem lehet hjat bontani, vagy valami macera, és nem, nem az. Ettől sosem lesz sztatikus töltésű a hajunk. Rengeteg helyen olvastam, hogy ha lehet fa vagy csont fésűt használjunk, mert a műanyag hát nem túl természetes és nem is tesz jót. Nem tudok a hatásáról konkrétat írni, mert a sampon, a hajam színe, hossza minden változott. A páromnak meg sosem volt törött hajszála. Könnyű iszedni belőle a hajat, évek alatt se lesz semmi baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

Remélem, hogy pont ez van meg, látszatra ilyen.

nory91

2013. július 26.

Egy hónapja használom ezt a hajkefét, és nagyon tetszik. Masszírozza a fejbőröm fésülködés közben, és a hajam nagyon könnyen kibontható vele. :) Öröm a fésülködés vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.