Evana

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Cristally, Módosítva: 2016. június 1.

Erősen pigmentált, intenzív fekete színű, kiváló minőségű, krémesen géles textúrával rendelkező termék, amely tusként és bázisként egyaránt használható. Tartós, vízálló, nem kenődik el és nem ül bele még a legapróbb ráncokba sem. Praktikus, könnyen használható.

Annacska25

2018. október 3.

Erősen pigmentált és extrán fekete. Oda vagyok a tusvonalakért. :) Egész nap a helyén van, tartós és a száradási ideje is pont jó amikor felkenem. Menyasszonyaimnak is bátran fel merem vinni. Nem irritálja a szemet, nem okoz alellergiát. Teljesen vízálló, így a lemosása nem egyszerű. Nagyon bevált, újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

vimolna

2018. augusztus 6.

Nagyon jól teljesít. Gyönyörű tusvonalat lehet vele húzni. Amíg nem szárad meg, el lehet dolgozni és akkor fekete füstös smink alapnak is tökéletes. Vízálló, nekem egyáltalán nem maszatolódott el, sőt. Csak olajos lemosóval tudom tökéletesen eltávolítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Lovemakeup

2018. augusztus 1.

Tartós, a nagy melegben is jól teljesít, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Tartós, a nagy melegben is jól teljesít, könnyű vele dolgozni.

Kemibianka

2018. július 30.

Sok szép sminket csináltam már ezzel a tussal. Extra fekete a színe. Egész nap a helyén van, nem mászik el. Sminkesként dolgozom és a vendégeim is nagyon elégedettek vele. Egyetlen hátránya, mint minden tusnak, hogy nekem gyorsan elfogy, mert sokat használom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 30.

Tindelou

2018. július 28.

Egyátalán nem fekete, és nem szárad meg, a nap folyamán is kenődik, többször is panda macinak éreztem magam. Többször is próbáltam, volt hogy lepúdereztem az egész szemhéjamat, akkor is kenődött. Nem rejtett szemhéjra való. Olyan, mint kb. az Aden tégelyes tusa, csak ez talán szürkesebb az árnyalata, annak meg barnásabb, és ugyanúgy pénzkidobás volt számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Andzsella

2018. július 20.

Hamar kiszárad, ha nem feded le időben, az Ofrás minden szempontból veri. De amúgy nem rossz pigmentált és tartós, viszont ahogy leírtam van hátulütője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

nagyvica

2016. december 10.

Két hónapja használom, heti pár alkalommal. A színe mélyfekete és egyszerűen lehet vele vonalat húzni, nem kenődik el. Nagyon tartós, egész nap fennmarad. De ha bulizni mennék éjszaka még reggel is ott lenne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 10.