Evana

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Cristally, Módosítva: 2019. február 4.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Puha fejű ferde ecset folyékony, krémes vagy por állagú termékek pontos és gyors felvitelére. Pl. pirosító, bronzosító

Kicsicsajbi

2020. január 15.

Az előnye, hogy nagy, így 3 mozdulattal felviszi a kellő mennyiségű púdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Az előnye, hogy nagy, így 3 mozdulattal felviszi a kellő mennyiségű púdert.

Annacska25

2018. október 3.

Selymes tapintású kabuki ecset. Árban verhetetlen és a minősége is kiváló. Nem hullik a szőre, már több mint fél éve aktívan használom. Mac ecset tisztítóval tisztítom. Több funkcióra is alkalmas, minden paramétere tökéletes. Nagyon meg vagyok elégedve vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

sbetti312

2018. augusztus 29.

Fantasztikus minőségű ecset, meg vagyok lepődve. Ennyi pénzért nem számítottam túl jóra, de kellemesen csalódtam. Pihe-puha a szőre, nagyon kellemesen simogat. :-) A pirosítót felviszem vele és az alját, oldalát el is tudom vele satírozni az a legjobb benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Lovemakeup

2018. augusztus 23.

Nehéz manapság minőségi ecseteket találni, amik nem horror áron vannak. Az Evana ecseteit volt szerencsém kipróbálni, használni és azt kell mondjam, hogy ár-érték arányban szuperek. Ez az ecset is tökéletes a pirosító felviteléhez: pihe-puha az ecsete, nem csíkozódik, kontúrozáshoz is jó a formája miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Kemibianka

2018. augusztus 22.

Nagyon eltalaltak ennek az ecsetnek a formajat, mashol nem is lattam meg hasonlot sem. Gyonyoruen tudok vele pirositani, arcot formazni. A szore pihe-puha. Nekem megvan az egesz ecsetkeszlet, napi rendszeresseggel hasznalom a munkam soran.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

PiciCic

2018. augusztus 13.

Pirosításhoz vettem,ahhoz használhatatlan. Megpróbáltam alapozásra használni,de csíkoz és elkezdett hullani is....
Pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Pénzkidobás!

Encike1230

2017. január 5.

Ő a második kabuki ecsetem. Sminkesem ajánlására ezt használom pirosításra. Szépen, egységesen fel tudom vinni vele a pirosítót, bronzosítót. Rendkívül jó érzés az arcomnak, amikor hozzáér. Egyszerűen ki tudom tisztítani belőle a port. A mérete pont olyan, amit könnyen meg tudok fogni és a szőrének formája is nagyon jól alkalmazkodik ahhoz a részhez amit pirosítok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.