Evana

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KisTigris, Módosítva: 2020. július 29.

Lelőhely:   Online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hatása hosszan tartó, fedése egyenletes, használata hibátlan bőrfelszínt érhet el maszk hatás nélkül. Ez az exclusive folyékony alapozó krémes textúrával bír, selymes puha érzést eredményez. Hidratáló és fényvédő anyagai révén óvja és ragyogóvá teszi arcbőrét.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Tamikaa

2021. október 18.

Az összes árnyalattal dogozok nap, mint nap több, mint 2 éve kiemelt személyeknek. Kiváló alapozó, imádom! Sűrű az állaga, ezért gyönyörűen fedi még a problémásabb bőrt is, de ha kevesebbet viszek fel, nappali sminkhez is megállja a helyét. Az illata kellemes és nem irritáló. Tartós, fotózáson és tv forgatásokon is kiváló, egyáltalán nem fénylik át, zsírosabb bőrhöz kifejezetten mattító púderrel használom. Magamnak a 420 árnyalatot használom a hétköznapokon, teljesen azonosul a bőröm színével.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

bellehercegno

2021. október 14.

Így az üveg vége felé járva azt hiszem objektív lesz róla a véleményem,hiszen volt időm dolgozni vele és tapasztalgatni. Nos, nekem már az első alkalommal sem jött a wow érzés és sajnos ez azóta sem változott. Szerintem erősen túlárazott ez az alapozó. Lehet,hogy túl sokat vártam tőle az itt olvasottak illetve a netes videok alapján,de nekem ez a termék nem igazán nyújt semmi extrát. Hosszú ideig a Maybelline Affinitone-t használtam,az elmúlt 2-3 évben pedig az ebay-ről vagy az aliexpress-ről rendeltem a Focallure alapozóját. Ez utóbbi átszámítva 1200 Ft körüli árban van és ugyanígy 30 ml. Leginkább vele tudom összehasonlítani az Evanát és azt kell mondjam,hogy nagyon hasonló a teljesítményük. Nem tudom,hogy ez a Focallure erénye vagy az Evana gyengesége, :) Viszont árban az Evana jóval borsosabb. Hogy magáról a termékről is írjak: nekem felvinni nem jelentett gondot,biztosan azért,mert a Focallure-nél már hozzászoktam ehhez az állaghoz. A tartóssága viszont hagy maga mögött némi kívánnivalót. Sajnos az első orrfújásnál megadja magát,ami nagyon bosszantó. Használok alá Revolution primert,rá pedig az Evana ásványi púderét illetve sminkfixálót is,de nem tudtam javítani a helyzeten így sem. Azt vettem még észre,hogyha lepúderezem a fent említett termékkel, inkább ront az összképen,mintsem javít. Ahogy az előttem hozzászóló hölgy jelezte,én is azt tapasztalom,hogy bármit is csinálok vele,1-2 óra alatt átfénylik. Nem gondolnám, hogy újra fogom venni,akkor inkább már egy drogériás alapozó,amiért csak be kell sétálnom az üzletbe. Pozitívuma,hogy állatkísérletektől mentes,illetve egész tetszetős a csomagolása. 3 csillagot adok neki,mert bár drága,de találkoztam már sokkal rosszabb alapozókkal is hasonló árfekvésben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 14.

missorsi

2021. október 14.

Egyelőre vegyes érzéseim vannak, elég nehéz eldolgozni mert sűrűbb állagú és gyorsan szárad, viszont a fedése ebből kifolyólag elég jó, szép a finishe és a 420 árnyalat tökéletes nekem. Még kísérletezem milyen alapot használjak alá, mennyire hidratáljak primerezzek stb, mert zsírosabb bőröm van és elég hamar átfénylik még púderrel is.. az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 14.

sbetti312

2021. június 10.

Kedvenc csoda alapozóm, magamnak is és a vendégeimnek is használom. Nem allergizál, nagyon kellemes az illata. Gyönyörű szépen fed, nincs maszkhatása. Nagyon jól fed és hidratál egyaránt. Nyáron is szívesen használom, nagyon tartós és nem olvad le, nem szívódik fel, nem tűnik el. Ha BB krémet szeretnék használni a nyári meleg napokon, felhígítom hidratáló krémmel és ezt a funkciót is gyönyörűen betölti, nem kell másik terméket is venni mellé. Nem zsíros, nem száraz tőle a bőröm, pont megfelelő. Zsíros és száraz bőrű vendégemnek is tudom használni kortól függetlenül olyan jó a textúrája. Ha valakinek zsírosabb a bőre, mattabb púdert használok, ha valakinek száraz, szinte alig púderezek. Nem ül bele az érettebb bőrnél sem a ráncokba. Szóval nagyon meg vagyok elégedve, szeretem ezt az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 10.

KisTigris

2021. május 8.

Hosszan tartó, a homlokom iszonyú zsíros, de ennél nem tocsogott, csak kicsit átfénylett (természetes fénye lett). Sűrű, gyorsan szárad, gyorsan kell vele dolgozni.
A legvilágosabb, 410-es is sötét sárgás. 2x próbáltam, könnyű viselni, de nagyon sötét nekem. Pedig olyan jó lett volna. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 8.

Annacska25

2020. november 26.

420 az én színem, pont olyan mint a bőröm, közép árnyalatnak mondható. Isteni a textúrája, gyönyörű lesz tőle a bőröm. Kozmetikusom ajánlotta, de sminkes csoportban is láttam, hogy valaki tesztelte és ezek a vélemények alapján vettem meg. Nagyon jó alapozó, én is egyetértek. :) Nem áll bele a ráncaimba sem és egész nap tart. Ami még plusz pozitívuma, hogy nem szárítja az amúgy is száraz bőrömet. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

gabika23

2020. augusztus 9.

Imádom ezt az alapozót, valaha vásárolt legjobb alapozóm, pedig már nagyon sok drága márkát is használtam. 420 árnyalatot használom, valami csoda. Tartós, nagyon szép a fedése, könnyű eldolgozni és teljesen azonosul a bőrömmel. Eltünteti a kisebb foltokat, egységes lesz tőle. Most kicsit napoztam, lassan kipróbálom a sötétebb árnyalatot, tervezem beszerezni azt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.