Evana

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Cristally, Módosítva: 2016. június 1.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Sűrű és egyenes fejű ecset, ezért kiválóan alkalmas krémes vagy folyékony termékek pontos és gyors felvitelére. Pl. alapozó

Kicsicsajbi

2020. január 15.

Nagyon szépen felviszi a folyékony alapozót.
Egy "hátránya" van, vagy csak én szoktam hozzá a kisebb méretű alapozó ecsetekhez (pl: Yves Rocher) de nekem meglepően nagynak tűnik.
Ettől eltekintve tökéletes választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Nagyon szépen felviszi a folyékony alapozót.
Ettől eltekintve tökéletes választás volt.

danyadi77

2018. szeptember 2.

Leárazva vettem kb 2000.- Ft-ért, 6 ezret azért nem adnék érte. Kellemes, puha, jó érzés használni. Könnyen eloszlatható vele az alapozó, végzi a dolgát. Viszonylag jól tisztítható, szerencsére a szálak között is, pedig sűrű, tömött. A fehér részt ugyan nem sikerült teljesen fehérré varázsolnom újra és kicsit hullat is néhány szálat, de alapvetően nem bántam, hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

edi1985

2017. augusztus 28.

Alapozásra és kontúrozásra használom. Egységes tőle az alapozás és nagyon könnyű vele sminkelni. Pihe-puha a szőre, de mégis van tartása. Én is könnyen tudom tisztítani ami nálam nagyon fontos. Meg vagyok elégedve vele, teszi a dolgát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

sbetti312

2017. június 2.

Kozmetikusom ajánlotta ezt az ecsetet az alapozó mellé. Nagyon könnyen felvihető vele, maszk hatás nélkül. Eddig teljesen más típusú ecsetet használtam az alapozáshoz, de ez mindentől jobb! Gyönyörű eredményt lehet elérni vele. A tisztítása is egészen egyszerű így nálam ez az ecset 5 csillagos kategória!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 2.

szabov26

2017. január 20.

Tökéletes alapozó ecset! Puha és sűrű a szőre könnyen tudok vele sminkelni. Hibátlanul beledolgozza az alapozót a bőrbe. Szép természetes hatású lesz tőle az arc, nem hagy maga után csíkokat. Csillagos ötöst adok rá!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 20.

Encike1230

2017. január 5.

Sminkesem ajánlására vettem meg. Nagyon kellemes érzés az arcomnak, szépen egyenletesen el tudom oszlatni vele a folyékony alapozót. Nappalra fel tudom vinni vékonyan, estére pedig kicsit erősebben! Nagyon jó ez a kabuki ecset! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

andreas

2016. december 13.

Legkedvesebb alapozó ecsetem. Könnyű vele sminkelni, szép egyenletes, természetes hatású lesz a végeredmény. Sűrű, tömött a szőre és rendkívül finom érzés ahogy hozzáér az arcomhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.