Evana

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   7,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tamikaa, Módosítva: 2021. március 26.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   7,3 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gél lakk kiváló minőségben professzionális vagy szakszerű otthoni felhasználásra. Hosszantartó eredményt biztosít, illat- és méreganyag mentes, körömbarát, gyors száradási idővel rendelkezik. Egyszerűen felvihető és eltávolítható (soak off technológia). UV és LED lámpával is használható. Modern fejlesztésű ecsete ultra finom rostokból áll, így könnyed és egyenletes eloszlást biztosít.

26 árnyalatban kapható

sbetti312

2021. április 8.

Én nagyon meg vagyok elégedve! Több színt is rendeltem, egy rétegben is tökéletes a fedése, de azért én kettőt vittem fel. A terülése kiváló, egyszerűen fel tudom vinni, nem kenődik el, jó az ecsete. A top coat-jával használom, szépen csillog. Több, mint 2 hétig ugyan úgy fénylik, nem kopik meg és nem karcolódik. A szín nem változott az idő múlásával sem. A leszedése egyszerűbb, mint eddig bármi másnak amiket használtam, nagyon meglepődtem. A körmöm nem sérült alatta, körömbarátnak mondanám. Tartós, nekem közel 3 hétig simán fent volt, aztán lenövés miatt leszedtem. Biztosan fogok még színeket vadászni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 8.