Evana

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   7,3 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Tamikaa, Módosítva: 2021. március 26.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   7,3 ml
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gél lakk kiváló minőségben professzionális vagy szakszerű otthoni felhasználásra. Hosszantartó eredményt biztosít, illat- és méreganyag mentes, körömbarát, gyors száradási idővel rendelkezik. Egyszerűen felvihető és eltávolítható (soak off technológia). UV és LED lámpával is használható. Modern fejlesztésű ecsete ultra finom rostokból áll, így könnyed és egyenletes eloszlást biztosít.

26 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

alice33

2022. január 6.

Körmösöm új szerzeménye, meglepődtem, nem tudtam, hogy az Evana körmös termékeket is árul. Sminkjeit előszeretettel használom és ajánlom! Most van fenn 1.5 hete a körmömön a 056-os bordós árnyalat, csodaszép! Még tartós, semmi negatív véleményem nincs, majd még írok pár hét múlva, kíváncsi vagyok a leoldásra. A körmösöm nagyon elégedett és az ára rendkívül kedvező ahogy látom. :) Kár, hogy én nem tudom magamnak megcsinálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 6.

Lovemakeup

2021. október 31.

Nagyon szuper. Szépek a színek, nem csíkoznak, két rétegben tökéletes fednek és valóban nem nehéz leszedni! Én szeretem a változatosságot, szóval nem volt fent 2 hétnél tovább, de addig nem volt gond vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 31.

F_Kitti0412

2021. május 6.

Imádom! Nagyon szuper termék. Nem járok körmöshöz, magamnak készítem a körmeimet. Nekem nagyon fontos, hogy egyszerűen leszedhető legyen és ne sérüljön meg a köröm alatta. Az Evana oldalán a leírásban azt láttam, hogy ez egy körömbarát gél lakk, így gondoltam nem drága, kipróbálom, nincs túl sok veszíteni valóm. Nagyon pozitív a tapasztalatom, extra egyszerűen lejön, sima acetonos körömlakk lemosóval leoldom pár perc alatt. Én 2.5 hétig hagytam fent, mert lenőtt a körmöm, nem pattogott le, tartósnak mondanám. Nem csíkoz, nagyon pigmentált és nagyon jó az ecsete. Gyönyörűen fénylik és nem is kopik le a fény. Én tényleg csak ajánlani tudom akár hozzám hasonlóknak is, akik saját maguknak csinálják a körmüket!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 6.

sbetti312

2021. április 8.

Én nagyon meg vagyok elégedve! Több színt is rendeltem, egy rétegben is tökéletes a fedése, de azért én kettőt vittem fel. A terülése kiváló, egyszerűen fel tudom vinni, nem kenődik el, jó az ecsete. A top coat-jával használom, szépen csillog. Több, mint 2 hétig ugyan úgy fénylik, nem kopik meg és nem karcolódik. A szín nem változott az idő múlásával sem. A leszedése egyszerűbb, mint eddig bármi másnak amiket használtam, nagyon meglepődtem. A körmöm nem sérült alatta, körömbarátnak mondanám. Tartós, nekem közel 3 hétig simán fent volt, aztán lenövés miatt leszedtem. Biztosan fogok még színeket vadászni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 8.