Evana

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: kittybaby24, Módosítva: 2019. február 4.

Ez a mesébe illő, matt és fényes színekből álló natúr szemhéjfesték paletta extrán pigmentált és egész napon át tartó eredményt biztosít. Színei egyszerűen kombinálhatók, fantasztikusan satírozhatók. A különféle árnyalatok rendkívül változatosan használhatók. A natúr, nappali, hétköznapi sminkhez illetve az alkalmi jellegű, fotó, kifutó sminkekhez is tökéletes.

Ár: 2500 , Eladó: bigdaybeauty
Állapot: swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: utalás után foxpost/posta vagy személyesen kp

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Maja92

2018. augusztus 22.

Nekem a másik van meg nem ami a képen van, de ezt is szeretném beszerezni. Gyönyörűek a színek és nagyon pigmentáltak, tartósak. Nem tudok rosszat mondani, ennyi pénzért (kb. 2000 Ft makeup plázán) ajándék. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

vimolna

2018. augusztus 6.

Nagyon szeretem ezt a palettát, mert nagyon jól vannak összeválogatva benne a színek. Jól pigmentált és szemhéjalappal egésznap tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Tindelou

2018. július 28.

Ez volt az első Evana rendelésem, ez a paletta egyszerűen mesés. Teljesen el voltam ájulva a szinektől, a tartosságtól, a világos szín egész nap ott van a belső szemzugomban, pedig az én szemem szinte mindent lekönnyez. A fölső sor balról a második zöldje torotten jött, de megcsináltam alkohollal.
Szerintem a legszebb zöld a palettában. Amúgy szerintem ez a szín hajlamos az összetörésre, mert már másoknál is lattam, hogy ez el volt törve. A szaga az tempera, kb mint a Morphe, de engem nem zavar.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Andzsella

2018. július 17.

Sminkesként használtam. Nagyon szuper paletta intenzív színekkel. Megéri ha olcsó és jó palettára vágysz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

DianeD

2018. július 3.

Szép pigmentáltak a színek, könnyen eldolgozhatók, kevés is elég belőlük. Már több hónapja megvan, és nagyon szeretem. Egyetlen hátránya, hogy elég erős szaga van a palettának, de minden mással elégedett vagyok. Ár-érték arányban teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Encike1230

2018. április 3.

Szerintem ez a paletta sokkal többet tud, mint amennyibe kerül, 5-10 ezres termékek sem jobbak. Én nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon kis mennyiség is elég, mert intenzív színei vannak. Biztosan még évekig fogom használni, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

laanna

2018. március 24.

A színei nagyon szépek, pigmentáltak, szeretem, viszont nagyon erős festékszaga van a palettának, ami miatt pontot kell levonnom, mert megkérdőjelezhetővé teszi a minőségét. Van egy kis "kínai smink" érzete, aminek nem örülök.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Beu

2017. november 23.

Őszintén, nem vártam tőle csodát. Mostanában a rúzs mániám átváltott paletta mániára, így hajtott a kíváncsiság milyen is ő. Kicsit tartottam tőle, hiszen egyáltalán nem ismertem a márkát. Színei meseszépek, élőben még csodálatosabbak! Pigmentált, nem porzik, szépen satírozható és az én rejtett+zsíros szemhéjamon nagyon tartós. Egy erős füstös sminkben álltam neki kertészkedni még akkor, mikor tartott a vénasszonyok nyara és ott maradt a helyén, pedig általában 2 óra elteltével már begyűlik a csíkokba a festék. 1990 Ft-ért szerintem egy ajándék, engem meggyőztek, remélem lesz még pár palettájuk. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

nagyvica

2017. október 19.

Ez egy tökéletes szemhéjpaletta, imádom a színeit, gyönyörűen pigmentáltak benne a korongok. Egész nap a helyén van, nem kenődik el, csak annyira porzik, hogy el tudom könnyen satírozni. Kedvenc palettám lett, biztosan újra fogom rendelni, ha elfogyott! Mindennel elégedett vagyok, nekem nagyon bevált! Barátnőm is rendelt egyet belőle, ő is nagyon szereti és gyönyörű sminkben vagyunk egész nap a munkahelyünkön. :-) Az ára pedig egyszerűen hihetetlen, olyan kiváló! Elsőre el sem hittem, amikor kozmetikusom ajánlotta nekem. Több Evana termékem is van, nekem kedves és kifogástalan mindegyik amit eddig beszereztem. Most tervezek, egy újabb Evana bevásárló kört :-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

manitia

2017. október 13.

Lehet, hogy csak az enyém rossz minőségű (nem hiszem), de ez nagyon rossz. Először is nemcsak a paletta maga büdös, de a színeknek is van egy erős szaga (mint az olcsó ebay-es). Ráadásul ez az a fajta festék, amit konkrétan érzek a szemhéjamon, mert súlya van. Az essence nude palettám,I heart palettám vagy még a freedom palettám is jobb ennél mind árban, minőségben. Ez nagyon kiábrándító, főleg, hogy több bloggernél olvastam, hogy hu de nagyon jó. Mindegy legalább már emlékszem, hogy miért hallgatok csak külföldi bloggerekre. Biztos az én hibám, hogy többet vártam ennyi pénzért, de már több palettát is vettem, ami olcsó és jó minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.