Evana

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Emma91, Módosítva: 2019. május 22.

Ár:   11 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Sminkecset készlet, exluzív tartóval, professzionális minőségben, 8 db válogatott ecset, elegáns megjelenés, sminkeseknek és mindennapi használatra.

Lovemakeup

2021. október 31.

Szeretem az Evana ecseteket. Kellően tömörek, nem hullajtják a szőröket. Ez a rosegold szín pedig a feketével kombinálva luxus érzetet biztosít az ecseteknek, noha megfizethető áron meg lehet őket vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 31.

Emma91

2019. május 22.

Megvettem mint első ecset készletem. Nagyon szeretem, mert puha és nem hullajtja a szőrét. Pont annyi mennyiséget vesz fel a szemfestékből, amennyit kell. Csak ajánlani tudom👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.