Évca Natural

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SminkesAnyuci, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Repedezett, száraz sarokra, ekcémás bőrre, kipirosodott orra, kiszáradt könyökre, hideg időben kicserepesedett ajkakra. Gazdag hatóanyag tartalma selymessé, puhává és egészségessé teszi bőrt.

SminkesAnyuci

2019. augusztus 30.

Atópiás dermatitiszem van, ez bizonyos foltokban szárazságot okoz amikor gyenge az immunrendszerem (mint most, hogy babát várok). Így a szemem alatti részen olyan volt mintha hámlana... Ez a termék rendbehozta, éjszakára kentem be vele és csodát tapasztaltam (előtte csak a patikai kence és az EL advanced night repair szemkörnyékápoló volt képes ugyanerre). A lábfejemre, sarkaimra is kenem és zokniban alszom. Sosem válok meg tőle! (Viszont kismamaként minimalizálom a használatát, mert sok benne az A vitamin)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)