Eveline Cosmetics

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NadjaBlue, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Hajápolók

Balzsam gyenge, sérült, fénytelen hajra.

Mélyen regenerálja és hidratálja a hajat, visszaadja a haj egészséges megjelenését és természetes fényét. A haj tökéletesen kisimult, rugalmas, fényes és szép tartású lesz.

1. Haj szerkezetének helyreállítása.
  2. Ultra-hidratálás.
  3. Haj kisimítás.
  4. Ruganyosság és rugalmasság.
  5. Selymes puhaság.
  6. Intenzív fény.
  7. Maximális volumen.
  8. Hajszín és melír védelem.

Carson32

2018. december 18.

Az én hajamon nem sok vizet zavart! Az illata nekem nem tetszett egyáltalán és alig vártam, hogy elfogyjon!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

Evelin14

2018. december 9.

Nagyon kellemes illata van, a hajamat puhává és könnyen kifésülhetővé tette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 9.

Nagyon kellemes illata van, a hajamat puhává és könnyen kifésülhetővé tette.

Makocska

2018. augusztus 9.

Nekem teljes mértékben ez az eddig használt egyetlen termék ami be is vált a hajamra. Helyrehoz, simává varázsolt és tényleg ad pluszt a hajnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

szalamaja

2016. május 1.

nekem tégelyben van de a felirat ugyan az amit itt lehet olvasni.
az én számomra semmit nem ér.ott ül a fürdőkád szélén és arra vár hogy elfogyjon de soha többet nem nyúlok hozzá.úgyhogy kukába fog landolni.
semennyi pontot nem adnák neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

nekem tégelyben van de a felirat ugyan az amit itt lehet olvasni.
semennyi pontot nem adnák neki.

Mona0304

2016. április 23.

En nagyon szeretem,jo az illata es nagyon selymesse teszi a hajam.Sajnos most fogy el,es mivel a glam napokon vettem akciosan egy masikat,egyenlore ezt nem fogom ujra venni,dr ha az is elfogyott akkor eselyes😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

Malachite

2016. április 8.

Mint a sampon-párjának, neki is ínycsiklandozó, melegséges, krémes, dús vanília illata van - fogyókúrázók kerüljétek el :D -, és mivel nagyon szeretem az Evelien termékeket sokat reméltem tőle. Összességében egy átlagos balzsamnak tartom, de eddig minden Balea balzsamom kenterbe veri. Nem tapasztaltam semmi kiemelkedőt vagy említésre méltót, egy kellemes illatú, átlagos tudású termék, még úgy is hogy hagytam bőven állni a hajamon. Egynek jó volt, de nem fogom újra megvenni. Talán télen. Mert az a hajból előbújó, édes-meleg illat télen érvényesül igazán :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

AngyalRoka

2016. február 10.

Szerintem nagyon megeri az arat. Ugy nez ki, nalam ez az ami a legtovabb eleg eddig, ugyanis nem kell belole tul sok, hiaba er csipoig a hajam, teljesen eleg ra egy kis mennyiseg is. Ezek mellett.. valami hihetetlenul puhava es fenyesse varazsolja az egeszet, legalabb 4 napig kezelheto mellette a hajam es nem kell ujra megmossam, ami nalam sokat jelent, mert extrem a szine, igy a suru hajmosastol bizony gyorsan kikopna. Ezentul csak ezt hasznalom.. felteve ha nem talalok valamit ami meg ennel is jobb, de ezt nehez lesz felulmulni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

pixybaba

2015. december 2.

Balzsamnak nem rossz. Nagyon selymesít, de valami pluszt azért várnék tőle, amiért ilyen "drága". Én 1400-ért vettem a Tescóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.