Eveline Cosmetics

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. augusztus 4.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A luxus körömerősítő aktív Strong Nail** komplexe behatol a körömlemez szerkezetébe, újjáépíti, regenerálja valamint serkenti a köröm növekedését. Kitölti a körömlemez mikroüregeit és megkeményíti, egyidejűleg biztosítja az optimális hidratáltsági szintet.

Véd a repedezés, töredezés és kettéhasadással szemben, növelve az ellenálló képességet a fizikai sérüléseknél. Védelmi réteget hoz létre a körmön, a gyengéd szemcsék pedig csillogó arany manikűr hatását nyújtják. Már 10 nap kezelés után a körmök visszanyerik egységes felületük és fényük.

Fanni02

2018. november 7.

Jóval erősebb a körmöm ha ezt a lakkot használom, csak sajnos hamar lepattog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Jóval erősebb a körmöm ha ezt a lakkot használom, csak sajnos hamar lepattog.

Ad-Namah

2018. május 24.

Régebben használtam, mind alapnak és magában is, nekem mindegyik eveline koromerosito segített ideig óráig, de ha belső oka van a köröm repedezesnek, akkor ez se segít sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.