Eveline Cosmetics

Ár:   1180 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   350 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2014. december 15.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Zuhanyzás közbeni intenzíven hidratáló testápoló normál és száraz bőrre.

Innovatív formulája a fejlett CELLFORTE® technológián alapszik, amely szinergiában működve a Luxury of Youth Complex™ összetevővel intenzíven hidratálja, kisimítja és regenerálja a bőrt. Erősíti a természetes védelmi korlátot, táplálja és rugalmassá teszi a bőrt.

• Hialuronsav feszesíti a bőrt és visszaállítja bársonyos simaságát.
  • Argán olaj, igazi „fiatalság elixírnek” tekintik, regenerálja, tökéletesen fiatalítja és javítja a bőr kondícióját.
  • A,E,F vitamin komplex fékezi az öregedési folyamatokat, védi a bőrsejteket a szabad gyökök káros hatásától. Kellemes, gyengéd illata biztosítja a frissesség és komfort kivételes érzését.

Használat: 1.lépés A testápoló használata előtt mossa meg testét, a habot bő vízzel mossa le.
2. lépés A testápolót használja a nedves testre, majd körkörös mozdulatokkal masszírozza be.
3. lépés A felesleges testápolót öblítse le vízzel. 4. lépés Gyengéd törölközés után felöltözhet.

A bőr bársonyosan sima és puha érintésű lesz rögtön a használat után.

Hell

2016. május 6.

Tápláló, a használata kényelmes. Zuhanyzás közben, miután lemosom magamról a tusfürdőt, csak bemasszírozom a bőrömbe, majd leöblítés után finoman megtörölközöm, vagyis inkább felitatom magamról a vizet. Elég intenzív illatú, még órákkal később is érezhető a kezemen. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.