Eveline Botanic Expert Nyugtató Nappali és Éjszakai Arckrém Aloe Vera Kivonattal

Eveline Cosmetics

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: TOMkos, Módosítva: 2019. július 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kivételes formulájú krémek, amelyeket hatásos, minden bőrtípusra alkalmazható, növényi hatóanyagok felhasználásával fejlesztettek ki. Koncentrált természetes hatóanyagok, füge, aloe vera, len kivonat, kókusz, valamint teafa olaj. Gyorsan és könnyen beszívódó krémek, hosszantartó hidratáló és regeneráló hatás.