Eveline Cosmetics

Ár:   1440 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: csildiko60, Módosítva: 2011. július 14.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kaviáralapú fiatalító szemkörnyékápoló krém SPF 15 fényvédő faktorral.

laborkornelia

2014. április 9.

Három hete használom, a jó vélemény miatt, meg az olcsósága is közrejátszott a megvásárlásában, 1500 körüli ár. Lehet, hogy az én bőröm a rossz, de a szemalatti elszíneződés megmaradt, a puffadtság sem tűnt el, a ráncokkal meg nem tud mit kezdeni. Nem veszem újra, mivel egy hete találtam egy olyan szemráncra valót, ami egyenlőre beváltja az ígérteket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 9.

shobu

2013. május 13.

45 felettieknek ajánlott, nekem addig jópár évem van, de megvettem, mert nagyon jó az ára. Kicsit féltem tőle, hogy nagyon nehéz, zsíros lesz, de pozitívan csalódtam.
Gazdag, igazi sűrű krémes állaga van. Felvitel után pár percen belül teljesen beszívódik, nem hagy olajos érzetet maga után. Az illata nekem semleges. Reggel és este használom, a szemeim körülötti bőr puhább, teltebb lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 13.