Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: csildiko60, Módosítva: 2011. július 14.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

SPF 15 fényvédő faktorral. Kijavítja a bőr meglévő hibáit és megakadályozza újabbak kialakulását.

livia1979

2014. május 18.

Jó pár éve anyunak vettem ilyet karácsonyra. Én is kipróbáltam, de valahogy hiába az "arany" összetevő, nekem gagyi olcsó kategóriába tartozott. Anyu is elhasználta, de nem kérte újra. Ma is nézegettem a polcon a márka termékeit, de inkább eljöttem onnan. Azért vettem egy felszívódós arcmaszkot (Coenzymes of youth, Q10 plus R Self-absorbing mask, deeply moisturizing SOS), de csak azért, mert 250 Ft volt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

grizus

2013. május 24.

Jó kis krém volt. Tömör állagú, amit szeretek, nem bírom, ha olyan kis semmilyen egy krém. Viszont nyilván ez is parabénes, ezért szigorú vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

bogibooo

2011. december 12.

Az eveline krémek szuperek, némelyik jobb mint a gigi. Anyukám kozmetikus és néhányat alkalmaz a munkájában belőlük. a vendégek is szereik, már már csodaszerként hat. Főleg az orchideás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

csildiko60

Korcsoport: >54
2011. július 14.

Tényleg jól hidratál, érzékeny bőrömet nem allergizálta, kellemes érzés ad felkenés után. Plusz csillag a fényvédelemért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. július 14.