Eveline Cosmetics

Ár:   702 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: luzdenura, Módosítva: 2012. március 27.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Intenzíven kisimítja a ráncokat. Gyorsan hidratálja és táplálja a bőrt. Az aktív összetevők, mélyen behatolva a felhámba, megújítják a sérült sejteket , védenek a szabad gyökök káros hatásaitól, így hatékonyan megelőzik a bőr öregedését. A krém intenzíven hidratál, meggátolja a vízvesztést és oxidálja a bőrsejteket. Rendszeres használata csökkenti a ráncok mennyiségét és mélységét, növeli a bőr természetes ellenálló képességét és felújítja hidrolipid rétegét. Az újszerű UV szűrők védenek a napsugarak káros hatásaitól.

Kiszerelés: 50 ml

Pöti

2014. október 21.

Ajándékba kaptam. Első kalandom az Eveline márkával. Sajnos kidobtam a dobozát, így nem látom az INCI-jét.. :-( De ami tuti, a parfum előkelő helyen szerepel. Olyan erős az illata, hogy a Wick Vaporub kenőcs illatát, amit magamra kentem, nem is érzem. Nappali krémhez képest meglehetősen zsíros réteget képez. És csíp (nem a Wick miatt, alaposan kezet mostam).. :-( Nem vártam tőle csodákat, de 100x inkább egy Nivea Soft-ot kennék magamra, ha olcsó krémet szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 21.

laszlo.noemi

2013. július 8.

Az illata fura volt, mikor próbáltam, felkenve a bőröm nem viselte el, darabokban jött le az arcomról, rá alapozni pedig rémálom volt :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Móni@nya

2013. július 4.

Több ezer forintos, tökéletességet ígérő nagy márkanevek után vettem meg akciósan, lesz ami lesz alapon.
Az eddig minden krém által előhozott irritáció most elmaradt, gyorsan felszívódik és kellemesen hidratál. A szám sarkánál virító két árkon nem segít, de az apró homlokráncok sokat szelídültek. Megéri az árát, csak azt nem értem miért kell mindent így túl illatosítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 4.

kamillaszucs

2013. április 5.

Én most vettem gyorsan ki is próbáltam. Száraz vízhiányos bőröm van egy napig se bírná ki hogy ne kenjem be.És most ezt felvittem nagyon jóó. Puha selymes, és a homlokomon lévő mimikai ráncokat már első használatra enyhítette.Gondolom telíti a bőrt és így jobban kisimult, maximálisan megvagyok elégedve vele!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 5.

ct

2013. április 4.

Anyukámnak vettem a születésnapjára, neki száraz bőre van, szóval ez pont jó lett volna rá, ha a második-harmadik alkalommal nem okozott volna nála is bőrirritációt.Elég szépen kipirosodott tőle az arca, vissza is adta nekem a krémet. A sajátom pont elfogyott, elkezdtem ezt használni, annak ellenére, hogy nekem pont nincs száraz bőröm, bár tény, hogy most télen kicsit szárazabb, mint egyébként.Nekem másfél heti használat után még semmiféle problémát nem okozott, nagyon kevés is elég belőle az arcomra. Viszonylag nehéz, zsírosabb krém, az illata kicsit a kókuszra emlékeztet, árban sem volt rossz (700 ft). Teltebb, selymesebb, puhább lesz a használata után a bőröm.És amit nem tudok, hogy vajon ettől a krémtől-e vagy sem (mert használok ugye más kozmetikumot is a vegyes bőrömre), de az első használat óta valami nagyon szép és jó a bőröm állapota. Anyának nem jött be, nekem meg igen, legyen négyes, mert bízom benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

merchajnalka

2013. január 26.

BB krémet vagy legalábbis annak nevezett színezett hidratálót szeretnék alapból használni, de annyira száraz a bőröm, hogy nem elég önmagában semmilyen BB - még a koreaiak sem, ezért kerestem alá való egyszerű hidratálót, így próbáltam ki ezt is. Állagra, hidratáló hatását tekintve nem volt vele bajom, de nem jött be az illata, amit furcsállok, mert használom a Ziaja kecsketejes tusfürdőt és azzal semmi illatproblémám nincsen. Ennek elég erőteljes, számomra nem tetsző illata van, legalábbis nem akarok ilyet érezni az orrom közvetlen közelében. Mellesleg az Astor alapozót, vagy az Eveline BB-t nem nagyon szerette utána bevenni a bőröm - összecsomósodott. Egy totál alap nappali hidratáló, semmi extra, még a dobozában sincs semmi említésre méltó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

grizus

2012. szeptember 24.

Eléggé zsíros és túl telített, pufi lett a bőr tőle, de amúgy hidratált és selymes érzés volt. Most gondban vagyok, hogy milyen jó krémet vegyek 36 évesen, ami nem egy felesleges szemét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Vosloo

2012. június 14.

Egy heti használat után a következőkről tudok beszámolni: kellemesen hidratál, könnyen beszivodik a bőrbe. Nekem nem okozott bőrirritációt pedig nagyon érzékeny az arcbőröm. Ráncok elleni hatásáról túl sokat nem tudok mondani. Nemr rossz krém, de tudok majd nélküle élni. Tőlem közepes értékelést kap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 14.

Kanga

2012. március 27.

Nekem nagyon nem vált be, használat után nekem kivörösödött a bőröm, és feszült. Kellemetlen érzés volt utána a szem alatti résznek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 27.

zsuppa

2012. március 27.

Semmilyen hatású, mint a többi Eveline termék. Az összetevőket mindig meg kell nézni, ha valaki azért venni meg, mert van benne aloe vera, kecsketej ect., melyikben mi, az kidobja azt a 900ft-ot, amennyibe a krém került, egyszerűbb, ha felneveljük magát a növényt, mert ezek a krémek semmire nem jók. 900 ft-ért tuti telenyomják minden bio és hasznos dologgal mi?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 27.