Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: csildiko60, Módosítva: 2011. július 14.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krém kisimítja az apróbb ráncokat, a mély ráncokat feltölti. Élénkíti a mikrokeringést, csökkenti a duzzanatokat és megelőzi kialakulásukat. Kivilágosítja a szem alatti karikákat, regenerálja és hidratálja a bőrt. UVA/UVB-szűrőket tartalmaz, amelyek védik a bőrt a napsugarak káros hatásaitól.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. január 6.

Azt kell mondjam, amíg kevesebb terméke volt az Eveline-nek, jobbak voltak, magasan verték a drága kategóriás termékeket. Az ősváltozata ennek a szemkrémnek kitűnő volt, de ez... hát nem annyira. Próbálkoztam vele, de nem igazán vált be. Talán a 4D miatt fényesebb a szemkörnyék tőle, hát elég röhejesen néz ki szerintem, ha egységes az arcbőröm, a szemem környéke meg szinte világít. Maradt a papírzsepis leitatás, de összességében sem váltotta be az ígért hatást. Egyébként van az a szemkrém, ami 40 felett használ a ráncokra, ez a Tesco által forgalmazott All about face szemkrémje volt, csak sajnos már nem kapható. Azóta is keresem méltó utódját, még nem találtam rá, de nem adom fel:)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 6.

fruzsicaaa

2012. május 7.

42. jelen!
Nem vagyok előítéletes vagy márkasznob, de mindig megbánom, ha ilyen filléres vackokkal kísérletezem. Felkenés után 10 perccel konkréten kifolyt a szemem tőle, pedig óvatos voltam, egy csepp sem került bele. A hatásairól így nem tudok nyilatkozni, de kötve hiszem, hogy van aki 10 percnél tovább bírná az arcán ezt a készítményt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 7.

42. jelen!

kabala

2011. december 11.

Én már rengeteg krémet teszteltem magamon. A Lancome-tól az Evelin-ig, ezt a krémet csak azért vettem meg mert a kisimító elixír kézkréme valamilyen tragédia folytán eljutott hozzám. És meglepően jó volt a kezeimre, de ez a szemkörnyékápoló borzadály rossz, legalábbis annak akinek érzékeny a szeme. Nekem begyulladt tőle a szemem, este muszály voltam felkelni és lemosni mert egyre rosszabb lett. Pár óra elteltével már folyt a könnyem és fájt a szemem. Nem tudom hogyan zajlik Evelinéknél a saját kiértékelésű teszt 40 fő részvételével, de én 41. ként messze elkerülöm ezek utánn ezt a krémet. És a dobozban található tájékoztató szerint még díjat is nyert 2008-ban. Tuti tipp: /éjszakára/Vichy Aqalia hűsítő szemkörnyékápoló gél /nappalra/ Vichy Aqalia Antiox szemkörnyékápoló stift és elfelejtheted a karikákat, a táskákat, és az alapozót is. FONTOS! 2 hét folyamatos használat utánn fogod megtapasztalni a látványos eredményt. Ne hagyd abba! Én már az első pár használat utánn feladtam, de a párom tovább használta és működött, így én is visszatértem rá és soha többé nem keresgélek. Még egy utolsó fontos dolog. Aki azt hiszi 40 év felett segít majd bármilyen krém az nyugodtan tegyen le róla, és sétáljon el mihamarabb egy klinikára botoxkezelésre vagy hyaluronsavas feltöltésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.