Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. július 11.

Lelőhely:   Rossmann, online

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

persephone

2019. július 24.

A festék szép színű ésjó állagú. Nekem nagyon tartós ésmatt fekete. Pénztárcabarát. Viszont amivel nem vagyok kibékülve, az az ecset. Nagyon kemény, és vékony vonal meghúzására nem alkalmas, így egy másik ecsettel használom. Összességében a felvitel nehézsége miatt 3-ast tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Mirtil

2016. január 15.

Jó az állaga, könnyű felvinni, tetszik az ecset, frissen nagyon szép.
Viszont amit vettem az papíron ugyan vízálló, de ha már picit nedvesedik a szemem sarka egyből elkezd lejönni, sokszor el se indulok otthonról már feltapad, esős-párás időben használhatatlan. Még a nem vízálló tusom is tovább bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

Jó az állaga, könnyű felvinni, tetszik az ecset, frissen nagyon szép.

boszika33

2013. december 9.

Az egyik legjobb tus amit használtam ,könnyű felvitel,tartós,sokáig elég,alacsony ár,imádom.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 9.