Eveline Cosmetics

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2019. november 4.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek

A luxus krém-koncentrátum innovatív formulája a sejtek regenerációjának áttörő technológiáján alapul, amelyet a károsodó bőrsejtek DNS mechanizmusának javításával kapcsolatos kutatások inspiráltak (Nobel-díj kémiából 2015-ben). A krém a megfelelően kiválasztott hatóanyagoknak köszönhetően 3 lépéses regenerálódást biztosít:

• NEO-DNA COMPLEX TM serkenti az új sejtképződés folyamatát, javítva a DNS károsodását.
  • ROYAL CAVIAR TM és a DUOMOLECULAR NEUROPEPTIDE kiegészíti a „fiatalság proteinjeinek” mátrixát, intenzíven kisimítja a ráncokat és javítja a bőr tömörségét.
  • BLACK ORCHID EXTRACT feszesíti, hidratálja, mélyen táplálja a bőrt és javítja a felhám rugalmasságát.

Blackxentric

2019. november 7.

Tasakos mintát használtam el belőle. Az illata nagyon erős és sokáig lehet érezni. Az állaga nekem túl sűrű és iszonyúan hamar lett zsíros a bőröm mikor ezt kentem fel. Nem az én bőrömre lett kifejlesztve, de ettől eltekintve sem tartom egy jó krémnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.