Eveline Cosmetics

Ár:   1495 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1495 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Enik, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1495 Ft

Diamond Anti- Cellulit Karcsúsító szérum hyaluronsavval

Az új formula mikroszkopikus gyémánt részecskéket tartalmaz és az egyedülálló hatóanyagok összetétele intenzíven stimulálják a zsírégetést, a bőr alatti szövetekben és rendkívül hatékonyan csökkenti a narancsbőrt. Gyémánt mikrokristályok stimulálják a mikrokeringést, a sejtek oxigénellátását aktívan növelik mélyen a bőr alatt is.  A lipocell-slim complex összetevő serkenti a zsírégető és alakformáló hatást, valamint a fogyást.

4D hatás, diamond karcsúsítás és alakformálás 4 dimenzióban:

• csökkenti a zsírszöveteket és a narancsbőrt
  • serkenti a mikrokeringést
  • alakformáló
  • 48h hatás

Ár: 1495 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

pzita93

2018. szeptember 2.

Személy szerint én imádom a csillámokat benne. :D Kicsit féltem megvenni az itt olvasottak miatt, de szerintem szuperek ezek a pici csillámok. A hatása nem extrém, de szemmel látható, és nyáron nagyon jó érzés a hűsítő hatása. Az illata is szuper. Azért csak 4 csillag, mert nem csodaszer, és kissé ragacsos érzetet hagy maga után. De abszolút megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

cili9

2018. június 12.

Most fogy el egy tubus, érezhetően puhább és egy egész kicsit feszesebb a bőröm. A csillámokat teljesen feleslegesnek tartom, elég zavaró. Jól beszívódik, nem ragad, pár percig hűvösnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 12.

BlindedByLipstick

2018. május 16.

Elég "megrázó" élmény volt az első használat, egyszerre hűsített és égetett, viszont semmilyen allergiás reakciót nem váltott ki az érzékeny bőrömön, a leghalványabb bőrpírt sem. Egy hete használom esténként fürdés után, a combomon és a hasamon látható eredményt értem el (mozgás+víz mellett), sokkal kevésbé plöttyedt, mint a krém rendszeres használata előtt volt. Mostanra pedig a telefonomtól megkezdve az ágyneműig minden kis ezüst csillámokkal van tele. Barátnőmék fel akarnak fogadni lánybúcsúra diszkógömbnek. :D Én ajánlom azoknak, akik éppen nagyobb súlyfeleslegtől szabadulnak meg, és nem akarják, hogy a bőrük löttyedt legyen (nem lenne szabad, ha lassan, fokozatosan szabadulunk meg a plusz kilóktól, de nem vagyunk egyformák, ugye). Az illata is nagyon finom, engem kicsit a strandra és nagynéném régi testápolójára emlékeztet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

ZsokaN

2017. november 30.

Bevált, hűsítő érzést nyújt, látványos eredményt értem el vele kb. egy hét alatt. Viszont sokkal hatékonyabbak a "piros" csomagolású Eveline termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

emeseee6

2017. július 30.

Altalaban 4et adok az ilyen narancsbor elleni kremekre,sose tudom eldonteni ,hogy csinalnak-e tenyleg valamit vagy csak a placebo..:D Narancsborom nincs,megelozesre hasznalok ilyeneket,de ez messze a legjobb. Tenyleg feszesebb lesz tole a borom,kellemesen husit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

aranypáva

2017. július 27.

Talán a legjobbak közt van amit próbáltam. Kellemesen hűsít nyáron, gyorsan beszívódik, hidratál. Nagyjából ugyanazt a hatás tapasztalommint a többi krémnél, de a 40kg fogyás ami 2.5 év alatt történt meg nálam látszana a bőrömön ha nem hazsnálnék ilyeneket. Így nem lóg sehola bőröm csak a csíkok maradtak meg de azok is halványulnak. Sport nélkül persze nem tűnik el a narancsbőr, de nagymértékben elősegítik az ilyen krémek a narancsbőr csökkentését.
Valószínűleg újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Valószínűleg újraveszem ha elfogy.

pomme

2017. július 1.

Nyáron mániám a csillám, gyakorlatilag a naptejtől kezdve bármit előnyben részesítek, ha pluszban csillámos. Az Eveline krémeket nagyon szeretem, főleg a hűsítősöket, mert szépen leviszi a felesleges vizet az ember lábáról. Ha lenne benne napvédő, ez lenne az ultimate sokazegyben nyári krémem. Szerintem sokkal jobban hűsít, mint a szérum (a krémnél meg aztán pláne). Nincsenek benne ordenáré csillámok se méretre, se mennyiségre, főleg, hogy a nagyobb része a kezemre tapad, így gyakorlatilag 5 centiről nagyon ráfeszülve lehet találni a combomon is 1-2 csillámot, de ember legyen a talpán, aki magától kiszúrja. Szóval aki a csillámokra hajt, az ne ezt vegye meg, de a hatása nagyon erős, eddig a kedvencem.

Update: valószínűleg nem egyenletesen volt benne a csillám, mert mostmár én is csillámpóni lettem :D A rossz hír az, hogy gyakorlatilag egy fürdéssel nem lehet megszabadulni tőlük. A fekete rövidnadrágomon baromi jól néztek ki a pici ezüst csillámok, de annyira összegyűjti, hogy legközelebb amikor felveszem már nem is kell a krém, összecsillámoz a gatya :D Ez így már nekem is sok, levonok egy csillagot, mert más csillámos testápolónál ezt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

maszatkaanna

2017. június 29.

Nagyon szeretem ezt a krémet, többször újra vettem. Kellemesen hűsít, és már pár használat után látom a hatását. Jár a max csillag. Engem a csillámok nem zavarnak. Akkor vettem észre, hogy csillámos mikor a barátom autójának a fekete bőr ülésén ott maradtak. Kifejezetten jól állt az ülésnek ahogy csillogott mikor sütötte a nap :) (Nem maradt ott örökre, egy nedves ronggyal letörölhető)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Barabella

2016. május 29.

Nagyon puha a bőröm tőle, hűsít, hosszútávú hatásáról még nem tudok írni VISZONT, minek ez a sok csillám benne?? Csillámpóninak érzem magam mikor bekenem magam, a tenyerem minden csillog....ha nem veszem meg újra akkor ez lesz az oka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

NagyAgi

2016. április 16.

A hatásával meg vagyok elégedve, puha bőröm lesz tőle és kellemesen hűsít, de engem nagyon zavar az, hogy csillog és úgy összekeni a ruháimat, hogy még mosás után is csillognak, emiatt biztos hogy nem fogom újravenni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.