Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Testápolók

Mindennapos ápolásra javasolt. A tápláló és hidratáló összetevők gazdagsága által a bőr különösen sima és rugalmas lesz. Hosszantartó hidratálást biztosít, megszüntetve a felhám érdességét és hámlását. A könnyed összetétel és a kellemes, gyengéd illat különleges komfort érzést nyújt. Az olívaolaj és az olívalevelek kivonata visszaállítják a kiszáradt bőr megfelelő hidratáltságát.

Kiszerelés: 210 ml

Oriviki

2013. szeptember 18.

Kellemes az illata. Állaga miatt hamar beszívódik. Jól hidratál. Arcon nem okoz pattanásokat. Nem ül ki az arcbőrre, nem zsírosít. Testre használva főleg radírozás és borotválás után nyugtatja és puhítja a bőrt. Kiszerelését tekintve sokáig elég. És annyira nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.