Eveline Cosmetics

Ár:   1332 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Moncsesz, Módosítva: 2012. február 2.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Arcápolók

Különleges AquaphylineŽ és Hydrovance formulájának köszönhetően intenzív hidratálást biztosít a bőrnek 24 órán keresztül, liftinget az arcvonásoknak és hatékonyan feltölti a mély ráncokat.  Hatás: Tökéletesen hidratált minden bőrréteg. Hatékonyan gátolja a felhám mélyebb rétegeinek vízvesztését. Láthatóan csökken a ráncok mélysége, hossza és mennyisége. Abszolút bőr regenerálás és az arcvonások javítása.

Kiszerelés: 50 ml