Eveline Cosmetics

Ár:   240 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 5 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: xxilaurab, Módosítva: 2020. február 21.

Kiszerelés:   2 x 5 ml
Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

1. lépés: Melegítő radír professzionális ultrahatékony kezelés, mely pontosan megtisztítja a pórusokat. A finoman melegítő formula úgy működik mint egy gőzmaszk:megnyitja a pórusokat, eltávolítja a szennyeződéseket, míg a természetes peeling részecskék finoman kitisztítják az epidermis elhalt hámsejtjeit tökéletesen simítva a bőrt. Aktív összetevők: bambusz szén, kaolin, 12 gyógynövények, levendula kivonat.
  2. lépés: Hűsítő Krio maszk hatékonyan bezárja a tág pórusokat, minimalizálja azok láthatóságát és megakadályozza a mitesszerek kialakulását. Azonnal frissíti, hosszan mattítja és helyreállítja a bőr egyensúlyát. Nyugtat, hidratálja és megakadályozza a vízvesztést. Aktív összetevők: vulkáni agyag, zöld tea, Evermat, E vitamin.

Vegán