Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2020. szeptember 15.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolás

Segít mérsékelni a narancsbőr tüneteit, így a bőre megjelenése ismét feszes és sima lesz.

Jelizz

2020. szeptember 17.

Tudom hogy egy testapolo nem csinal csodat de megis... hasznalata utan valamilyen reteget kepes rajtam, de puha erzetet kelt. Nagyon husit, inkabb nyarra tudom elkepzelni. Picit elhalvanyitotta a striakat . Nem hiszem hogy ujra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 17.