Everyday Minerals

Ár:   $14   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jasa, Módosítva: 2015. július 15.

Ár:   $14
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

100% Cruelty Free, nem tartalmaz állati eredetű anyagot, állatokon nem tesztelték. Hihetetlenül puha szintetikus szálakból készült, újrahasznosított bambusznyéllel. Minden tekintetben vegán termék. Tökéletes a teljes fedést biztosító por alapú termékek felviteléhez. Tökéletes alapozáshoz és púderezéshez. Fantasztikus munkát végez az éles vonalak eldolgozásánál.

kneva

2017. május 25.

Pink Pandáról rendeltem, 5390 Ft volt. Valóban kicsi, de azt előttem Jasa is leírta, szóval számítottam erre. Kényelmesen kézre esik, azért a fogása is sokkal jobb, mint pl a kabukiknak lenni szokott. És a rövid nyélnek köszönhetően könnyű az arcra merőlegesen kézben tartani.
Szerintem egy kicsit nehéz netről olyasmit rendelni, amit nem ismerek. Amit kiemelnék, az az, hogy nem olyan sűrű ám a sörtéje, mint amilyennek a látottak alapján gondoltam, pedig egy videót is megnéztem vele. Nagyon puhák is a szálak, és igencsak elhajlanak.
Azért vettem, mert a párom mostanában piszkál, hogy a nyakam fehérebb, mint az arcom. Egy sminkes videóban használnak hasonló ecsetet, a csaj kézzel szétoszlatja az alapozót az arcán, majd egy ilyesmi ecsettel körkörös mozdulatokat végezve szépen eloszlatja a hajtő felé és az egész nyakán, szinte a dokoltázsig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Jasa

2015. augusztus 5.

iHerb-ről rendeltem, 2 hét alatt ért ide. Kicsit kisebb, mint amire a képek alapján számítottam, de ennek is van előnye. Nagyon jól lehet vele a nehezen elérhető helyeken is dolgozni. Lemértem, 9,5 cm nyéllel együtt, utazáskor is ezt fogom vinni. Mióta megvan csak ezt használom a Kell a púder alapozómhoz. Csodásan puha, tömött és valami hihetetlenül jól eldolgozza az ásványi alapozót. Korábban RT buffing brusht használtam, de mióta ez megvan az RT háttérbe szorult... Az első pár használatnál kihullott pár szál szőre, meg is ijedtem, hogy esetleg hibás, de ez abbamaradt és azóta egyáltalán nem hullik. Ami talán hátránya, hogy gondolom a tömöttsége miatt mosás után lassan szárad, emiatt ritkán mosom, inkább benzinnel szoktam tisztítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.