Evian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, Módosítva: 2012. február 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Krém száraz, nagyon száraz bőrre.

sweetprincess

2012. február 17.

Hú ez Nekem is nagy kedvencem volt, ameddig láttam üzletekben, de aztán már én sem látom sehol egy ideje...hogy hol lehet kapni az engem is nagyon érdekelne. Aki tudja, írjon:) Létezik szemránckrém változat is. Én is használtam és nagyon jóóók!!!:)(voltak)Meg arra is emlékszem, hogy nagyon jó volt az ára is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 17.

kemenysepro

2012. február 4.

Sajnos az eredeti doboz nincs meg, az összetevőket nem tudtam leírni. Nekem a téli arcápolás elengedhetetlen része lett. Nyárra túl sok. Egy kis mindenes boltban találtam rá, de sajnos megszűnt. Tudnátok segíteni, hol lehet Evian termékeket vásárolni???

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.