Evian

Ár:   1700 Ft és 3090 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. május 11.

Ár:   1700 Ft és 3090 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratálja a bőr felső rétegét és ellenállóbbá teszi a környezet hatásaival szemben. A francia Alpokból származó különlegesen tiszta, bőrsemleges pH-jú forrásvíz télen-nyáron minden bőrtípust egyaránt felfrissít. Különösen ajánlatos sportoláshoz, kozmetikai termékekkel együtt bőrápoláshoz, nyári melegben napozás vagy autó vezetés közben, várandós anyáknak és érzékeny bőrű kisgyermekeknek.

Moncsika73

2018. szeptember 8.

Nagyon régóta hasznàlom, melegben arcfrissítésre, smink fölé, arcápolási rutinom közben. Amióta megvannak a gyerekek a nagy melegben az ő arcukra is hasznàlom. Nagyon jól frissíti a bőrünket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

mirtillmajoros

2018. augusztus 26.

Imádom! Praktikus a szórófej, nagyon gyengéden éri a vízpermet az arcom ( A Vichynél és FixPlusnál ez nem így van), kellemes, nincs az az érzésem hogy pofán öntenek, sokkal jobb mint más permetek. Szeretem. Drága, de megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

anneshirley

2018. augusztus 19.

Elégedett vagyok vele, elsősorban a nyugtató, gyulladáscsökkentő hatása miatt kedvelem. Az Uriage-t talán egy árnyalatnyival jobban szeretem, de nincs sok különbség. Viszont az áradozó véleményeket a termálvízes arcpermetek "frissítő" hatásával kapcsolatban nem értem. Ha mezei csapvízzel átlögybölöm/befújkálom az arcomat a nagy melegben vagy sportolás után, az is ugyanúgy felfrissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Dolcedia

2018. június 8.

Arc frissítése használom a melegbe .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Arc frissítése használom a melegbe .

kovexti

2018. április 24.

Nagyon jó, gyakran fújom sminkelt vagy smink nélküli arcomra ha éppen száraznak érzem. Frissít, tényleg nagyon szépen porlaszt és hidratál is, gyorsan beszívja a bőröm (és addig sem feltűnő, nem úgy mint a mac fix+, ami sajnos cseppekben ül az arcomon). Csak azért várom a nagy meleget, hogy ezzel fújkálhassam magam :D
Kicsit azért luxusterméknek érzem, nyilván tudnék anélkül élni hogy termálvizet fújjak az arcomra, de ettől függetlenül 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

souzanna

2018. március 13.

Hát ez csúcs :D erre nincsenek szavak. Franciaországban ittam először ezt az ásványvizet még 2000 környékén. Nagyon finom volt, és aztán sétálgatok szépen a Douglasban és BUMM ott a kis spay.

Teljesen el vagyok ájulva tőle, ez egyszerűen zseniális!! A kis méretet vettem meg, az pont elég a táskába, de már tudom, hogy meg fogom venni a nagyobbat is, hogy otthon is legyen mindig egy fixen.

Csodálatos, zseniális ötlet. Teljesen el vagyok ragadtatva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Csodálatos, zseniális ötlet. Teljesen el vagyok ragadtatva.

Jucus88

2018. február 14.

Imádom mert:
- táskabarát,
- nagyon szépen porlaszt,
- friss érzést biztosít.

Arctisztítás után a Clinique Moisture surge hidratálóm előtt fújon be vele az arcom, megvárom míg teljesen beszívódik és csak ez után viszem fel a krémet.

Mindig a Müllerben veszem a kicsi kiszerelést, nem is értem a Douglasben, hogy tudják eladni kétszer annyiért. Eleinte sokkaltam az árát, de annyira igényli a bőröm, hogy muszáj mindig újra vennem. Próbáltam az Isana permetét is, de valahogy ez a csoda helyről származó víz jobban tetszik a bőrömnek.
Mindenképp 5 csillag! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Imádom mert:
- táskabarát,
- nagyon szépen porlaszt,
- friss érzést biztosít.

Mindenképp 5 csillag! 😍

Dea

2018. február 5.

Én a kisebb kiszerelést vettem meg, és szerintem indokolatlanul túlárazott, a baleas feleennyiért ugyanezt tudta!

Up. És még el is romlott a spray...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Up. És még el is romlott a spray...

MormiOrsi

2017. október 24.

A Müllerben szereztem be hétszáz-valamennyiért a kicsi kiszerelést, ami szerintem teljesen jó ár. Én kifejezetten TONIKNAK használom arcmosás után (nem a nyári melegre, nem smink fixálásra vettem) és már nem bírnék meglenni nélküle.
Abszolút 5 csillag, mert:
- Nagyon szépen porlaszt, nem rezzenek össze, mikor arcon fújom magam vele :D
- De ami még fontosabb, hogy azt vettem észre, használatával a hialuronsavas hidratálóm sokkal jobban beszívódott a bőrömbe!
- Egyszerűen jobb és hidratáltabb érzés, ha benne van a reggeli és esti rutinomban is.
- Plusz pont, hogy van ilyen pici kiszerelés is belőle.
Biztosan újra fogom venni, nekem már nagy hiányérzetet okozna, ha éppen nem lenne otthon :)!

Update: Erre a cikkre nem is olyan régen bukkantam rá (a vége szól az arcpermetekről): http://blog.kremmania.hu/2012/03/profi-borapolas-step-by-step-2.html#more
Csak azért linkelem be Nektek, hogy lássátok, másnak is volt pozitív élménye az arcpermet és hialuronsav kombóval nem csak nekem (talán valakinek hasznos lehet ez az infó). Én mondjuk a tonik helyén használom és úgy is nagyon jól működik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Abszolút 5 csillag, mert:
- Nagyon szépen porlaszt, nem rezzenek össze, mikor arcon fújom magam vele :D
- Plusz pont, hogy van ilyen pici kiszerelés is belőle.

perlita14

2017. július 19.

Müllerben találtam rá, egyből le is csaptam a kis kiszerelésre. Gondoltam, hogy milyen jó lesz majd a nagy melegben fújkodni az arcom olyan vízzel, ami még táplálja is azt. Nem mondom, hogy rossz termék, lehet jót is tesz a bőrömmel, de erősen túlárazottnak gondolom és idáig nem ájultam el tőle. Szeretnék más hasonló termékeket is kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.