Evian

Ár:   1700 Ft és 3090 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. május 11.

Ár:   1700 Ft és 3090 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratálja a bőr felső rétegét és ellenállóbbá teszi a környezet hatásaival szemben. A francia Alpokból származó különlegesen tiszta, bőrsemleges pH-jú forrásvíz télen-nyáron minden bőrtípust egyaránt felfrissít. Különösen ajánlatos sportoláshoz, kozmetikai termékekkel együtt bőrápoláshoz, nyári melegben napozás vagy autó vezetés közben, várandós anyáknak és érzékeny bőrű kisgyermekeknek.

souzanna

2018. március 13.

Hát ez csúcs :D erre nincsenek szavak. Franciaországban ittam először ezt az ásványvizet még 2000 környékén. Nagyon finom volt, és aztán sétálgatok szépen a Douglasban és BUMM ott a kis spay.

Teljesen el vagyok ájulva tőle, ez egyszerűen zseniális!! A kis méretet vettem meg, az pont elég a táskába, de már tudom, hogy meg fogom venni a nagyobbat is, hogy otthon is legyen mindig egy fixen.

Csodálatos, zseniális ötlet. Teljesen el vagyok ragadtatva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Csodálatos, zseniális ötlet. Teljesen el vagyok ragadtatva.

Jucus88

2018. február 14.

Imádom mert:
- táskabarát,
- nagyon szépen porlaszt,
- friss érzést biztosít.

Arctisztítás után a Clinique Moisture surge hidratálóm előtt fújon be vele az arcom, megvárom míg teljesen beszívódik és csak ez után viszem fel a krémet.

Mindig a Müllerben veszem a kicsi kiszerelést, nem is értem a Douglasben, hogy tudják eladni kétszer annyiért. Eleinte sokkaltam az árát, de annyira igényli a bőröm, hogy muszáj mindig újra vennem. Próbáltam az Isana permetét is, de valahogy ez a csoda helyről származó víz jobban tetszik a bőrömnek.
Mindenképp 5 csillag! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Imádom mert:
- táskabarát,
- nagyon szépen porlaszt,
- friss érzést biztosít.

Mindenképp 5 csillag! 😍

Dea

2018. február 5.

Én a kisebb kiszerelést vettem meg, és szerintem indokolatlanul túlárazott, a baleas feleennyiért ugyanezt tudta!

Up. És még el is romlott a spray...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Up. És még el is romlott a spray...

MormiOrsi

2017. október 24.

A Müllerben szereztem be hétszáz-valamennyiért a kicsi kiszerelést, ami szerintem teljesen jó ár. Én kifejezetten TONIKNAK használom arcmosás után (nem a nyári melegre, nem smink fixálásra vettem) és már nem bírnék meglenni nélküle.
Abszolút 5 csillag, mert:
- Nagyon szépen porlaszt, nem rezzenek össze, mikor arcon fújom magam vele :D
- De ami még fontosabb, hogy azt vettem észre, használatával a hialuronsavas hidratálóm sokkal jobban beszívódott a bőrömbe!
- Egyszerűen jobb és hidratáltabb érzés, ha benne van a reggeli és esti rutinomban is.
- Plusz pont, hogy van ilyen pici kiszerelés is belőle.
Biztosan újra fogom venni, nekem már nagy hiányérzetet okozna, ha éppen nem lenne otthon :)!

Update: Erre a cikkre nem is olyan régen bukkantam rá (a vége szól az arcpermetekről): http://blog.kremmania.hu/2012/03/profi-borapolas-step-by-step-2.html#more
Csak azért linkelem be Nektek, hogy lássátok, másnak is volt pozitív élménye az arcpermet és hialuronsav kombóval nem csak nekem (talán valakinek hasznos lehet ez az infó). Én mondjuk a tonik helyén használom és úgy is nagyon jól működik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Abszolút 5 csillag, mert:
- Nagyon szépen porlaszt, nem rezzenek össze, mikor arcon fújom magam vele :D
- Plusz pont, hogy van ilyen pici kiszerelés is belőle.

perlita14

2017. július 19.

Müllerben találtam rá, egyből le is csaptam a kis kiszerelésre. Gondoltam, hogy milyen jó lesz majd a nagy melegben fújkodni az arcom olyan vízzel, ami még táplálja is azt. Nem mondom, hogy rossz termék, lehet jót is tesz a bőrömmel, de erősen túlárazottnak gondolom és idáig nem ájultam el tőle. Szeretnék más hasonló termékeket is kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Diana23

2017. június 23.

750 Ft-ért vettem meg az 50 ml-es kiszerelést a Müllerben ! nem is értem Douglasban valahogy pofátlanul, majdnem dupla ennyibe kerül ? 😏💸
Régóta kinéztem már, szerettem volna megismerkedni a termékkel mert rengeteg jót hallottam róla, és meg kell mondjam nem is okozott csalódást! 😍
Ebben a nagy kánikulában tökéletes táskámbavalóvá válik, gyönyörűen hidratál és kellemes érzés, mikor az arcomra fújom 😁
Sminket nem fixál, nem tudom ezt ki találta ki, de megoszthatná velem is, hogy hogyan működik 😆 alapból leolvad rólam minden, már nem is erőltetem, all natural arccal közlekedek minden nyáron 😶 Ecsetet nedvesítésre viszont nagyon jól funkcionál, egy kevésbé pigmentált szemfesték esetén majdhogynem csodát tud tenni 😊
Valószínűleg ha lesz akció, vagy kupon be fogom szerezni a közepes méretű változatát is, ugyanis úgy érzem a bőrömnek erre télen is szüksége lesz! 😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Moringa

2017. április 19.

A francia nők alap bőrápolási terméke. Az egyszerűségben rejlő tökéleteség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

A francia nők alap bőrápolási terméke. Az egyszerűségben rejlő tökéleteség.

hanna9606

2017. február 16.

Épp egy hosszú repülőút előtt tértem be egy Douglas-be, amikor is szembe jött velem ez a termék (50ml kiszerelésben). Nagy elvárásaim nem voltak, de gondoltam a hosszú út alatt jó lesz majd egy kis felfrissülés az arcomnak.
Konkrétan életmentő volt, mikor a 10. óra után ráfujtam az arcomra és azonnal felfrissítette. Azóta is sűrűn használom, reggelente nagyon jó kis kezdés, a mennyisége is szuper, fél éve vettem és még mindig van benne :)
Hosszú utazásokhoz csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Hosszú utazásokhoz csak ajánlani tudom!

Gabicc

2016. szeptember 22.

Kíváncsiságból vettem meg. Azt be kell vallanom hogy nem rossz, sőt a nyári melegben egyenesen életmentő. A csomagolása és a szórófeje is sokkal minőségibb mint a hasonló és olcsóbb daraboké. DE semmivel nem tud többet. Akinek száraz a bőre vagy csak simán hidratálásra van szüksége, annak inkább krémet javasolnék. Ha nyáron pedig hasonló hatást akarok elérni hogy hűsítsem az arcom, akkor vagy magamnak állítom össze (akit esetleg érdekel: kevés glicerin kicsivel több rózsavíz és sok ásványvíz), vagy a Balea/Rival de Loop termékét fogom megvenni. Mivel nekem fontos az ár-érték arány, ezért kénytelen vagyok lepontozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

ZitaNagy

2016. szeptember 3.

A nyári hőségben mindig velem volt, nagyon megszerettem. Mostanában fújom, ha kell, ha nem, smink előtt, smink után. Kifogyóban van, így vadászom a következő flakonnal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.