Evian

Ár:   1700 Ft és 3090 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. május 11.

Ár:   1700 Ft és 3090 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratálja a bőr felső rétegét és ellenállóbbá teszi a környezet hatásaival szemben. A francia Alpokból származó különlegesen tiszta, bőrsemleges pH-jú forrásvíz télen-nyáron minden bőrtípust egyaránt felfrissít. Különösen ajánlatos sportoláshoz, kozmetikai termékekkel együtt bőrápoláshoz, nyári melegben napozás vagy autó vezetés közben, várandós anyáknak és érzékeny bőrű kisgyermekeknek.

Iren11

2016. augusztus 30.

A nagy melegben nagyon kellemes, krémek előtt után vagy csak úgy, zseniális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

A nagy melegben nagyon kellemes, krémek előtt után vagy csak úgy, zseniális.

nassbetyar

2016. augusztus 4.

Nemrég szereztem be, gondoltam kipróbálok valami termálvizes arc sprayt is a Body Shopos C-vitaminos mellett és ezzel a kis termékkel is nagyon elégedett vagyok. Frissít, hidratál, kicsi praktikus ennél többet nem is kell tudnia, ennyi pénzért pedig nagyon megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Pillamilla

2016. június 27.

Ennek a kis kiszerelése az állandó kelléke a táskáimnak, főleg nyáron vagy sporthoz. Nagyon gyorsan frissít, szuperül porlaszt, nyugtat és egyszerűen sokkal jobb tőle! :) Egy múlt heti forró vacsi, majd rakpartozós-beszélgetős éjszakán nemcsak a lányok örültek neki, de még a fiúk is rácsodálkoztak, hogy milyen csoda kis cucc! A termál/ásványvíz-spray az, amit mindenki imád, aki már próbálta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 27.

Hhanga2005

2016. április 29.

Nagyon szeretem reggel a legjobb frissitő azzonal felébredek tőle.Elvileg smink fixálására is jó nekem arra annyira nem vált be, de meg így is azt gondolom érdemes megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 29.

Vanda234

2016. április 18.

Imádom!
Nagyon jól esik a permet, az arcon frissit, és hidratál is valmilyen módon,én csak ajánlani tudom. ❤😘😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 18.

Imádom!

Monica6

2016. február 9.

Imádom, nagyon jó csak az arc frissítésére, a nehezebb krémek jobb beszívódására, illetve smink fixálásra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Angie1988

2015. június 17.

Egyszerűen fantasztikus, ár és érték arányban a legjobb termálvíz, amit próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

TheFinelineBlog

2014. november 20.

Must Have!Annyira kellemes érzetet hagy a bőrömön, imádom!Nyilván nyárra ideálisabb használni,de sportolás után,vagy ha hosszúra nyúlik a buli,vagy becsiccsentek és kimelegszem számomra akkoris jó szolgálatot tesz!:)1400ft a kis kiszerelés a Douglesben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.