Evida Cosmetics

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   125 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   vásárok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evida18, Módosítva: 2019. július 24.

Lelőhely:   vásárok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Bőrradírozó, feszesítő, hidratáló szappan, frissen őrölt Arabica kávéval. Nem tartalmaz illóolajat, illatát a felhasznált frissen főzött arabica kávé adja,  magas koffein tartalommal bír. Szappanunk shea vajat is tartalmaz, el nem szappanosított összetevőként. Ezért nincs szárító hatása. Mivel nincs elszappanosítva, mosakodás közben a tisztítás mellett a shea vajat kenjük a bőrünkre, így megtartva, vagy fokozva a bőr hidratáltságát.

• 100%-ban vegán termék.
  • Leradírozza, az elhalt hámsejteket, fokozza a vérkeringést, felfrissíti és feszesíti a bőrt.
  • Antioxidánsokban gazdag.
  • Mentes:  parabén, SLS, SLES, pálmaolaj, mesterséges illat és színezőanyag, kőolajszármazék.

Hidratálók: Sodium Lactate