Evoka

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. március 11.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Shea vaj kivonattal.

Kiszerelés: 250 ml

Knubbel

2017. június 3.

Gyonyoru a csomagolasa es praktikus, hogy pumpas kiszerelesu. Hihetetlenul hamar beszivodik es selymesse varazsolja a boromet. En sokszor kezkremnek hasznalom, mert bekenem vele es konkretan par perc mulva mar mindent tudok csinalni, maradektalanul beszivodik. Kulonleges illata van, nekem nagyon tetszik es tartos is, sokaig erzem utana meg a boromon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.