Evoka

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hidratáló testápoló papaya kivonattal

Vikcike

2015. október 15.

Ez az egyik legjobb testápoló, amit valaha használtam. Mennyei az illata, nagyon kevés is elég belőle, azonnal beszívódik és nem hagy zsíros érzetet, nem kell várni fél órát, hogy felöltözhessek! :) Egyszerűen imádom, az ára kissé borsos, de minden fillért megér!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.