Evoka

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hidratáló tusfürdő papaya kivonattal

Knubbel

2017. június 3.

Odaadtam a baratomnak az elso hasznalat utan, mert szerintem ferfi illata van. Viszont kiprobalas utan nagyon pihe-puha volt a borom. A baratom imadja, szova is tette. Illat ide-oda, ezert adtam 5 csillagot. Csoda amit a borrel muvel. Es a csomagolasa maga a gyonyor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.