Excipial

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: angie91, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nagyon száraz bőrre ajánlott hidratáló emulzió.

Excipial U10 Lipolotio 10% Urea 500 ml
Ár: 7000 Ft +Foxpost , Eladó: Naftalin
Állapot: Excipial felirat aljáig, jelölve , Helyszín: --, fizetés: utalás után küldöm

dorqaap

2021. szeptember 12.

Bőrgyógyász írta fel nekem a krémet ekcémára, és nagyon bevált. Ez az egyetlen krém, aminek hosszútávon is van hatása. A többit csak beszívja a bőröm és kész, fél óra múlva mintha semmi nem lett volna rajta. Ez viszont érdekes állagú, elsőre egy könnyed, tejesnek tűnik, de ahogy az ember felkeni, marad egy kellemes védőréteg a bőrön, kicsit olajosabb, de nem túl zsíros. Nekem fél literes verzió van belőle, egy ideig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

matula

2021. március 10.

Nagyon jó, száraz bőrre valóban csoda. Ekcémával együtt használható.
Kis idő kell neki, míg beszívódik, van egy lájtosabb verziója, aki nem szereti a töményebbet, próbálja azt. Valóban puhává teszi a bőrt. Rengeted testápolót próbáltam, de ez az egyetlen, ami bevált. Sőt, mióta retinolt használok, arcra is kenem, mert egyébként bármit kenek, egyfolytában feszulos, szárazbor érzetem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

Nagyon jó, száraz bőrre valóban csoda. Ekcémával együtt használható.