Exclamation

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: parfumeden.hu, Módosítva: 2014. november 27.

Lelőhely:   drogériák, online

Kiadás éve: 1988

Ár: 1000 Ft+pk , Eladó: vicuskat
Állapot: 10 ml, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: fizetés banki átutalással, postán maradóra küldöm, személyes átvétel
Ár: 3500,-Ft+pk , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra

Ascyra

2016. december 9.

Huszonéves korom körül rajongtam ezért az illatért, és most ismét felfedeztem, hogy továbbra is kapható. Óriási csalódás volt! Sokat változik az ember ízlése 20 év alatt. Tartóssága (amúgy is csak kölnivíz) egyáltalán említésre sem méltó, édes, zavaró mellékzöngéi pedig az őrületbe kergetnek. Az üvegét imádom, ezért jár a pont, illetve, elég egyedi az illat az olcsó parfümök között ezért plusz egy. Egyébként nagyon felejthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 9.

Moncsi044

2014. december 4.

Imádom a mai napig az illatát..
Tinikorom illata :)Mai napig mindig van egy üveggel a polcomon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 4.

Imádom a mai napig az illatát..
Tinikorom illata :)Mai napig mindig van egy üveggel a polcomon :)