Eyecandy

Ár:   4170 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: timeej, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

• Legyen bármilyen a hajszerkezeted, a frizurád, nem probléma. Minden fajta hajtípus, legyen göndör, hullámos vagy egyenes, könnyedén formázható lesz, mert a hajszálak áthaladnak a levegővel dúsító speciális fésűfogak között.
  • Természetes hatást biztosít: a hajkefe fogai között fésülés közben a keletkező levegő áramlása természetes módon emeli meg a hajszálakat.
  • Az érzékeny fejbőrt is kíméli: enyhíti a könnyen irritálódó fejbőr panaszait, mert a puha, lekerekített fejek gyengéden stimulálják a fejbőrt.
  • Elsimítja a kusza tincseket: fésülés közben a speciálisan erre a célra tervezett spirális fogak segítenek a könnyen szállóssá váló és kócolódásra hajlamos hajnak, hogy a hajszálakat egységessé tegye.
  • A hajkefe könnyedén meg tud állni a talpán is, a műanyag bevonat pedig kényelmes fogást biztosít.

3 méretben kapható

Bringa11

2017. február 28.

Update: Egyre jobban imádom ezt a kis vidám, színes csodát. Tényleg kicsit dúsabb hatása van a hajamnak tőle. Egy picit még mindig túlzónak találom az árát, de nagyon örülök neki, hogy megvettem és újra megvenném. Csak ajánlani tudom! :)

Nagyon tetszik az extrém és vidám kinézete és tisztítani is nagyon könnyű. :) Nem vártam tőle csodát, hisz számomra egyértelmű volt, hogy a videókban látható dús hatást nem lehet elérni egy hajkefe segítségével, de azért kíváncsi voltam, hogy mit tud, így hát megvettem. Nem bántam meg egyáltalán, mert nagyon jópofa, kellemes a tapintása és valóban ha nem csak gyorsan áthúzom a hajamon, hanem kicsit fésülgetem vele, akkor tényleg egy picit dúsabbnak látszik és a hajtövet is egy kicsit megemeli. Azt nem tudom, hogy a gubancokkal mennyire jól vagy rosszul bánik el, mert szerencsére annyira nem szokott gubancos lenni a hajam, szóval nekem a célnak tökéletesen megfelel. Az árát azért kicsit borsosnak találom, én a nagyobbat vettem 4670 Ft-ért egy webshopon keresztül. Szerintem ennyit azért nem ér, de összességében nem bántam meg, hogy megvettem és nagyon szeretem. :) Viszont aki szeretne ilyet venni, az figyeljen oda, mert rengeteg hamisítványt lehet kapni fele árért. Aminek a nyelére nincs ráírva a logó ("Eyecandy") az tutira gagyi és valószínűleg pénzkidobás is. Csak az ára miatt vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

karaibrahimgil

2017. január 12.

Magyar webshopból, a bbkrem.hu-tól rendeltem eredeti példányt. Nem olcsó, de a kedvenc hajkefém lett: anélkül szünteti meg a gubancokat, hogy tépné a hajam, kellemesen masszíroz, könnyen tárolható a stabil talpa miatt, és a kislányom is imádja a tükröt és a színeket rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

evilshedevil

2015. december 2.

Sajnos a szőkítés miatt meggyötört hajamnál a brutális gubancokkal nem bírt el, viszont mióta levágattam és gubancmentes a hajam azóta szépen siklik benne..cuki, de igazán problémás hajjal nem tud mit kezdeni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Andesz

2015. október 11.

A 3 éves kicsi lányom haját szoktam vele fésülni,neki pont megfelel.Nagyon szereti,vicces,egyedi.Az Ő kis pihe-puha haját ki tudja fésülni,nem tépi,nem szúrja a fejbőrét.De az én hajamnak kevés sajnos,pedig nincs extra sok tollam.Mindig attól félek,hogy a kis tüskék kiszakadnak.
Én gyerekeknek ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 11.

Én gyerekeknek ajánlanám.