Eyeko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mara, Módosítva: 2011. november 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

Rúzsceruza, aminek segítségével egy mozdulattal szép, csillogó ajkakat varázsolhatunk.

Calo(z)

2011. november 17.

Mindhárom árnyalat nagyon jól teljesít.Hihetetlen élénk színek, jó állag, szépen fel lehet kenni csak a ceruzával, de könnyű ecsettel is eldolgozni, emellett tartós (egy fogmosást simán túlél). Egyenletesen kopik, és még szebb a színe, és krémesebb az állaga amikor már picit megolvad az ajkakon.
Több infó és képek: http://kezelese.hu/2011/05/15/eyeko-review-elso-resz/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 17.

Több infó és képek: http://kezelese.hu/2011/05/15/eyeko-review-elso-resz/

Biu

2011. november 6.

Nekem a Loudmouth árnyalat van meg. A csomagolása szerintem nagyon jó, masszív. A ceruza alakú dolgok nekem abból a szempontból nem annyira szimpik, hogy hamar elkopik a "hegyük" de abszolút korrigálható. Állaga krémes, viszont nem elfolyós, egy húzásra tökéletesen fed, és nem mászkál el. Matt finishű, nálam ez + pont. Evés-ivás nélkül 4 órákat kibír, ivással is 2-3-at simán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 6.