Eylure

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Claire’s, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Serpentina, Módosítva: 2020. június 3.

Lelőhely:   Claire’s, online
Kategória:   Egyéb

Felső és alsó pillákat tartalmazó mágneses műszempilla, mely a hozzá járó applikátorral egyszerűen, ragasztó nélkül felhelyezhető. A zárható szempilla tároló tégely szintén a csomag része, így akár 15-ször is újrahasználható.

4 típusban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Serpentina

2020. június 13.

Minősíthetetlen, - nem kevés pénzért... Pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Mivel “elméletileg” egyszerűbben applikálható, mint egy átlagos műszempilla, mindenképpen ki akartam próbálni, és reméltem, ez lesz a megoldás a rohanós, ugyanakkor “teljes díszt” kívánó napokra.
De az igazság az, hogy semmilyen szinten nem éri meg. Rengetegszer, hónapokon keresztül próbálkoztam, - EGYSZER sem sikerült értékelhetően applikálni, pedig az eredeti szempilláim is hosszúak, nem hivatkozhatok arra, hogy rövidek, és ezért nem tudom a két mágneses rész közé csípni.
Ennyi erővel, - negyedennyi idő alatt a klasszikus ragasztós módszerrel már rég kész vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.