Eylure

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Clarie's   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2014. november 11.

Lelőhely:   Clarie's
Kategória:   Szépítő eszközök

• kiemeli a szem természetes szépségét
  • tökéletesen igazodik bármely szemformához

jadegirl

2017. április 24.

Nincs kulon mindegyik feltoltve az oldalra,ezert ide irom le az eddigi tapasztalataimat az Eylure szempillakkal.
Grand Glamour: A tokeletes alkalmi szempilla.Kenyelmes,a vastag lashbandnek koszonhetoen konnyen felteheto es tisztithato.Drámai de mégsem kell félni tole mert nem természetellenes. Dupla retegezesu ami gyonyoruen mutat.
Shining Star: Kissé merev és szuros. Ettol fuggetlenul ujravenném mert nagyon szépen mutat.Nálam 3 alkalmat birt ki.
Easy Elegance: Gyonyoru es termeszetes hatasu. Ovatosan kell vele banni mert a vekonysaga miatt sokkal kenyesebb mint az elozo ketto. A forrovizes modszerrel megmentheto max 3 használatra.
Classic Charm: Nem nyerte el a tetszésemet a kialakitasa,merev.
Texture 157: Nem olyan drámai mint amilyennek tunik,kenyelmes,konnyen tisztithato es hosszabb élettarramu(3+).
Texture 117: Termeszetes,kifelé hosszabbodo szalakkal. Aranyos hatasu de semmi extra es nagyon kényes max 2 használat.
Texture 154: Természetes hatasuak kozul a kedvencem.
Definition 121: Szornyu. Merev,szur es még csak nem is szép.Valoszinuleg kibirna par alkalmat de inkabb nem eroltetem.
Definition 126: Az egyik legnépszerubb pedig ez is merev,szuros,természetellenes. Nem csunya,de vannak ettol jobbak. Tartos.
Exaggeration 143: Szép es kényelnes bár amikor probaltam még nem voltam ugyes a felhelyezessel es tul hosszunak tunt. Szexi brazil fiu megdicserte. :)
Dimensional 111: Csalodas. Két vékony pilla egymasra ragasztva kisse elcsusztatva,egyaltalan nem az a szép retegezes mint a Grand Glamournál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

Classic Charm: Nem nyerte el a tetszésemet a kialakitasa,merev.
Texture 154: Természetes hatasuak kozul a kedvencem.

reku0304

2015. december 22.

Nem nyújt olyan műhatást, hogy az kirívó legyen. Én kb. ötször ragasztottam fel (tisztítással persze) és minden alkalommal könnyű volt felhelyezni. Kedvenc műszempilla márkám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

AkInImOd

2015. november 1.

Még korábban vettem egy példányt a Claire's-ben (Volume N°101). Kétszer viseltem fotózásokon - van hozzá útmutató és ragasztó is, viszont nem magamtól helyeztem fel. Bár az igaz, hogy nagyon szépen mutatott rajtam, mégis túl hosszúnak találtam a műpillákat, picit művé teszi így az összhatást. Fogom még párszor viselni, de nem áll közel a szívemhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.