F&F

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, Módosítva: 2013. január 21.

Lelőhely:   Tesco

csaxi13

2014. február 8.

Megvettem és sokáig használtam is, de azért nem egy csoda. Az eredeti ára igen sok érte..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Rony

2013. január 22.

Nagyon jól pigmentált, kellően krémes korrektor. Ecsettel szoktam felvinni. A bőrhibákat szépen elfedi. A színe kicsit sárgás és elüt a bőrszínemtől, de sebaj, kipróbáltam szemhéhalapként, és nagyon jól helytállt. Féláron vettem 900 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.