F&F

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillababa, Módosítva: 2012. február 23.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Sminkek szájra

Samybubu

2013. április 7.

Valami testszínű árnyalatom van, szép szín, de nagyon sűrű, nehéz egyenletesen eloszlatni, ragad és nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

erika81

2013. március 15.

Leértékelve vettem meg a Raspberry Ripple színt. Egy gyönyörű málna szín. Kellemesen csalódtam benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Rony

2013. január 27.

Nagyon tetszik. Nekem egy átlátszó van, önmagában is szép, vizes hatású ajkakat varázsol, valamint rúzsra kenve is gyönyörű csillogást kölcsönöz.
Az applikátor mérete pont jó, kellő mennyiségű szájfényt vesz fel.
Tartós, nem ragad, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Az applikátor mérete pont jó, kellő mennyiségű szájfényt vesz fel.
Tartós, nem ragad, nem szárít.

Lillababa

2012. február 14.

Neutral beige árnyalatom van. Az első világos szájfény ami befogja a sötét számat. Kifejezetten ápoló hatású és elég hosszan is tart, engem nagyon meglepett a minősége,kellemes csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.